Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 77)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Пара Лондон Блю Топазів 7*5мм огранка груша Код товару: Е15615 Розмір каменя: 7.01*5.08*3.32мм, 7.08*5.18*3.49мм Колір: блакитний Огранування: груша Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | смарагдова |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15697 Розмір каменів: 8.9*7мм Огранювання: овал Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральні родоліт гранати пара огранки круг 6мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21385 Розмір каменів: 6*6*3.4мм, 6.1*6.1*2.9мм Огранювання: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED П...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е22064 1.7Ct Розмір каменів: 7.2*7.2*4.2мм Огранювання: кабошон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 7мм, 7.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь темно зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е15301 Розмір каміння: 14 X 4.7Х3.0мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 14*4.7мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральні лондон топази пара 6мм купити в Україні, Київ. Характеристика Ціна вказана за пару Код товару: Е15853 Розмір каменя: 6.0Х6.0mm. Огранка: кругла Колір: блакитний Чистота: VVS...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е40010 Размер камней: 8.1 X 11.7 X 4.7 mm. Огранка: капля Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мексика Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 8*11.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний сфен (титаніт) Натуральний камінь Сфен (інша назва титаніт) - мінерал зеленого кольору, з характерним золотистим відтінком. Сфен став нещодавно використовуватися в ювелірній справі. Це досить рідкісни...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | салатовий |
| Розмір каменя: | 8.6*6.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний синій сапфір 1.78 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21727 Розмір каменів: 8.5* 6.8* 3.4mm. Огранювання: овальне Колір: як на фото насичений син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.5*6.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь лимонний кварц купити в Україні. Купити натуральний лимонний кварц в Україні: ціна, фото, каталог каміння Не знаєте де купити натуральни...
| Камінь: | лимонний кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1039 Вес:1.78 Cts Размер:9.84 x 9.28 x 5.02 mm Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 9.8*9.3мм |
| Форма огранювання: | трилліон, кабошон |

Драгоценный камень рубин в форме сердца купить в Украине Драгоценный камень Рубин цвета "голубиная кровь" (насыщенный темно-красный). Этот эксклюзивный камень, символ любви и страсти еще и огранен в фо...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7.1мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.8*6.8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1121 Размер камней: 7.3 x 5.5 x 4.2 Mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: черний Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Натуральна Бірюза (не пресована) 8мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині Topge...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1192 Размер камней: 8.6 X6.5 Х 3.0 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)

































