Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 78)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Драгоценный камень Рубин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень рубин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень рубин в Украине...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*8.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд огранювання октагон вагою 1.75Ct і розміром 8.5*6.7мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія ка...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.5*6.7мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Magenta Шпінель овал пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15392 Розмір каменів: 6.9*4.7*3.3мм Огранювання...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 6.9*4.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 7.3*5.1мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристра...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.3*5.1мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь Шпінель Teal Blue з Сертифікатом купити в Україні: ціна, фото, каталог. Розкішний колекційний камінь! Синя з відходом в чорне вдень, з зеленими віддтінками при вечірньому освітленні Ідеальний ка...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 7.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Пара Австралійських опалів 8.1* 6.2мм овал в Україні Код товару: Е15257 Розмір каменя: 8.1X 6.2Х 4.1мм Огранювання: овал Чистота: TRANSLUCENT Колір: білий райдужний Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8.1*6.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1068 Вес:1.71Ct Размер:11 x7.4×4.2MM Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, чорний |
| Розмір каменя: | 11*7.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Параїба Апатит 7*6мм огранювання октагон: купити в Україні, ціна Каблучка на фото демонстраційна (не продається) Код товару: Е18999 Розмір каменю: 7*6мм Колір: мор...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*6мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний родолит гранат без огранки 10.4*5.9мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21928 Розмір каменів: 10.4Х5.9Х3.3mm. Огранювання: немає Чистота: VS1 (фото зроблено при яскравому св...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 10.4*5.9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный камень Кианит купить в Украине. Купить натуральный кианит в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень кианит огранки овал, не пережива...
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 6*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь синьо-зелений турмалін (індіголіт) купити в Україні Артикул: Е14611 Розмір каміння: 12.8 X 3.9Х3.1мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Н...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12.8*3.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний камінь спессартин гранат 7*5.9мм октагон купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. Купи...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 7*5.8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний камінь спессартин гранат 7*5.5мм овал купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. Ку...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 7*5.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е15557 Розмір каміння: 7.4X 5.6Х3.6мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.4*5.6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Пара сфенів на сережки 5.5мм: ціна, купити в Україні Сфен - універсальний камінь і підходить всім Знакам Зодіаку. В першу чергу камінь титаніт вважається талісманом бізнесменів. Він допомагає в організаторських...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 9.1*6.7мм груша купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристраст...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9*6.7мм |
| Форма огранювання: | груша |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)

































