Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 74)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Натуральний аметист 13.8мм кушон (подушка) Код товару: Е21726 Розмір каменю: 13.8*13.8*9мм Колір рожево-фіолетовий Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.8мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 21*10мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е14931 Розмір каменю: 19.7*13.3мм Колір фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Т...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 19.7*13.3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Малахіт кабошон груша: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 19.5*12.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1124 Размер камней: 8.3 X 6.3 X 4.0 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: черний Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Натуральний родолит гранат без огранки 8.2*8мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22020 Розмір каменів: 8.2Х8Х3.5mm. Огранювання: немає Чистота: VS1 (фото зроблено при яскравому світлі) Обр...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 8.2*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний піроп гранат без огранки 7*6мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22040 Розмір каменів: 7Х6Х3.7mm. Огранювання: немає Чистота: VS1 (фото зроблено при яскравому світлі) Обробка: ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 7*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень Лондон топаз (пара) на серьги купить в Украине. Не знаете где купить пару Лондон топазов, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный кам...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 8мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. ...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральна Іранська бірюза (не пресована) груша 10*7мм купити в Україні. Не знаєте де купити Іранську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін 9.3*6.8мм купити в Україні овал Артикул: Е14969 Розмір каміння: 9.3X 6.8Х4.5мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.3*6.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1123 Размер камней: 7.9 x 5.9 x 3.5 Mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: черний Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Натуральний Параїба Апатит 7.9*6.3мм огранювання октагон: купити в Україні, ціна Каблучка на фото демонстраційна (не продається) Код товару: Е17125 Розмір каменю...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Дорогоцінний камінь гранат родоліт круг пара купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет мага...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Зелений турмалін (верделіт) пара без огранки купити в Україні Код товару: Е17277 Розмір каменів: 19.8х3.0х2.6мм 19.7х2.8х2.6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHE...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е17139 Розмір каменів: 8.6х4.9 х4.9мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каме...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.6*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































