Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 69)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр) 29*18мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е17138 Розмір каменів: 29Х18Х12mm. Огранюв...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 29*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь іоліт необроблений (без огранки) купити в Україні. Іоліт - камінь, що допомагає знайти вихід із складних життєвих ситуацій Іоліт - особливо необхідний тим у кого багато боргів. Камінь...
| Камінь: | іоліт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 17*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е15621 Розмір каменя: 45x35x24 mm Огранування: без огранки Колір: золотисто-коричневий Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походжен...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий, золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 45*35мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Колекційний екземпляр: кристали натурального Скай Топазу, Винного Топазу та Поліхромного топазу в породі Код товару: Е21358 Вага: 1470Ct Розмір : 84*63*47мм Колір: блакитний, винний Огранування: немає По...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний, коричневий |
| Розмір каменя: | 84*63мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 19*10.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт кабошон октагон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару:...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20.6*15.8мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

☑️Артикул: е21766 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 14.3Ct ☑️Розмір: 21.7*17*4.5мм ☑️Колір: білий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 18*12мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Аквамарин кабошон з сертифікатом купити в Україні. Великий природний аквамарин купити в Києві з документами Характеристика Код товару: Е15103 Розмір каменя: 17.18Х12.8Х7.57mm. Огрануванн...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 17.1*12.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр) 32*12.5мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е17080 Розмір каменів: 32.2Х12.5Х9.3mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT ...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 32*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Колекційний аметист 139.9Ct купити в Україні: ціна, фото. ☑️Камінь: аметист ☑️Вага: 139.9Ct ☑️Розмір: 35*30мм ☑️Країна: Уругвай Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли са...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 35*30мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

характеристика: Код товару: Е15187 Розмір каменів: 45 * 43 * 15mm. Огранювання: немає Колір: як на фото Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 45*43мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Величезний Овайхі Опал без огранки 136Ct купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь блакитний Овайхі опал без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 49*37мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 71*38мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Оранжевий Адуляр (Помаранчевий Місячний камінь) - Камінь Шаманів, Магів і Ясновидців Код товару: Е21209 Вага: 13.85 Карат Розмір: 25.6*13*5mm. Огранка: кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: &nb...
| Камінь: | місячний камінь, адуляр |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий, кремовий |
| Розмір каменя: | 25*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































