Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 53)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

☑️Артикул: е21771 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 22.6Ct ☑️Розмір: 25.7*19.7*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 26*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21914 Розмір каменя: 14.5x12х13mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походжен...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 14.5*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь сердолік Огранка кабошон 28*15мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь ...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 28*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Код товара: Е213011 Размер камней: 28.8Х16.6Х6ми Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED П...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 29*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика: Код товару: Е17207 Вага: 22.1Ct Розмір каміння: 28.7*19.9*5.3мм Ограновування: кабошон Колір: чорний із сріблястим Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мексика Тверд...
| Камінь: | обсидіан |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 28.8*20мм |
| Форма огранювання: | кабашон |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22127 21Ct Розмір каміння: 23.9X12Х11мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння:...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 24*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21326 Розмір каміння: 20X11.6Х10.6мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камін...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 20*11.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний жёлтый Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр) 25*20мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е21672 Розмір каменів: 26Х19.7Х16mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT ...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 325*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 22*14.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21801 Вага: 21Ct Розмір каменя: 26*9.7*7.6мм Колір: блакитний Огранування: немає Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 26*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 18.7*16.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь сердолік Огранка кабошон 28*15мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь ...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 28*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний родохрозит 26*20мм купити в Україні: вартість, фото Родохрозит - камінь, що приносить кохання, романтику, гармонію. Родохрозит - талісман сімейного щастя. Код товару: Е15140 Розмір...
| Камінь: | родохрозит |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 26*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика каменю: Код товару: Е21352 Вага каменю: 21.65Карат Розмір каменю: 25*16*12мм Колір каменю: коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 25*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь Гірський кришталь (білий кварц) без огранки: купити в Україні, ціна Гірськи́й кришта́ль — мінерал, чистий природний діоксид кремнію, безбарвний, прозорий різновид кварцу, о...
| Камінь: | кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 23*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21450 Вага: 21.5Ct Розмір: 30*15мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма, унакіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 30*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































