Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 51)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

☑️Артикул: е21685 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 25.8Ct ☑️Розмір: 26*20*5.8мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 26*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика Код товара: Е21686 Розмір: 30Х18.5Х6.5mm. Огранка: груша кабошон Колір: коричневий Чистота: Opaque Оброба: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7.5 В интернет магазине Topg...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 30*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт кабошон овал: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е1...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21916 Розмір каменя: 14.3x13.5х13.2mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 14.3*13.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 22мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Код товара: Е21705 Размер камней: 23.4х16.6х7mm. Огранка: овал кабошон Цвет: сіро-блакитний димчастий з легким лавандовим відтінком Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней:...
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 23*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Код товара: Е21300 Размер камней: 29.5Х21Х5ми Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Прои...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 30*21мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 29*13мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Характеристика каменю: Код товару: Е18050 Вага каменю: 24.6Карат Розмір каменю: 27* 23 * 7мм Колір каменю: коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 27*23мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21325 Розмір каміння: 15.6X15Х14мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 15.6*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика: Код товару: Е15275 Розмір каменя: 21*10*9mm. Огранка: немає Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 21*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Болдер опал з Мексики (Халіско) купити в Україні: фото, ціна, каталог. Рідкісний інвестиційний болдер опал (короїт) з штату Халіско, Мексика. Цей унікальний, неперевершеного окрасу камінь станет розкішним доповне...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневый, мультиколор |
| Розмір каменя: | 23.7*16.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21324 Розмір каміння: 16X12Х12мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е22008 Ваша: 23Ct Камінь: натуральний ларимар Розмір: 25.3*15.8*6мм Форма огранки: овал кабошон Колір: блакитний Країна: Домінікана .....
| Камінь: | ларимар |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Рожевий кварц без огранки 40*30*25мм купити в Україні Код товару: Е15179 Розмір каменів: 40x 30 x 25мм. Огранювання: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS1-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бра...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 40*30мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 234Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 48*29мм |
| Форма огранювання: | без огранки |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































