Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 50)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 26.6*16.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Характеристика: Код товару: Е17213 Вага: 26.8Ct Розмір каміння: 33*21*6мм Ограновування: кабошон Колір: чорний із сріблястим Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мексика Твердість: ...
| Камінь: | обсидіан |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 33*21мм |
| Форма огранювання: | кабашон |

Натуральний Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр) 37*19мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15579 Розмір каменів: 37Х19Х14mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT Обробка...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 37*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Великий натуральний аметист груша. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15444 Розмір каменю: 26*17*10мм Колір фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Бол...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 26*17мм |
| Форма огранювання: | груша |

Великий натуральний аметист. Гідний камінь для інвестицій! (Фото при різному освітленні) Код товару: Е15443 Розмір каменю: 19*17*13мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNH...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 19*17мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 28*16мм |
| Форма огранювання: | багет, кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 24*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 17*17мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Натуральний камінь Гірський Кришталь кристал колекційний Гірськи́й кришта́ль — мінерал, чистий природний діоксид кремнію, безбарвний, прозорий різновид кварцу, одна з кристалічних модифікацій...
| Камінь: | кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 31*13мм |
| Форма огранювання: | кристал, без огранки |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 22мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Рутиловий кварц груша колекційний екземпляр Характеристика Код товару: Е15810 Розмір каміння: 27.4Х17.8mm. Ограновування: груша Колір жовто/зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | желтый, коричневий |
| Розмір каменя: | 27*18мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний камінь Гірський Кришталь кристал колекційний Гірськи́й кришта́ль — мінерал, чистий природний діоксид кремнію, безбарвний, прозорий різновид кварцу, одна з кристалічних модифікацій...
| Камінь: | кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 40*9.5мм |
| Форма огранювання: | кристал, без огранки |

Код товару: Е18119 Вага: 51.3Ct Розмір: 22.8*14.7*4.4мм, 22.7*14.6*4.4мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | мультиколор, коричневий |
| Розмір каменя: | 22.8*14.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика каменю: Код товару: Е21291 Вага каменю: 26.1Карат Розмір каменю: 30.2*14*8.6мм Колір каменю: чорно-коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 30*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Австралійський Хризопраз купити в Україні недорого. Захисні магічні властивості Хризопразу Оберіг: Хризопраз захищає від негативної енергії, зглазу, псування, з...
| Камінь: | хризопраз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 32*19.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика: Код товару: Е15856 Розмір каменів: 40 * 34 * 36мм Огранювання: немає (кристал) Колір зелений Походження каменю: Монголія Камінь повністю відповідає Технічним умовам і гемологічним ста...
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 40*34 |
| Форма огранювання: | без огранки |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































