Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 54)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

☑️Артикул: е21691 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 21.3Ct ☑️Розмір: 22*18.8*5мм ☑️Колір: білий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика: Код товару: Е17208 Вага: 21.05Ct Розмір каміння: 26.7*19.7*6.1мм Ограновування: кабошон Колір: чорний із сріблястим Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мексика Твер...
| Камінь: | обсидіан |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 26.7*19.7мм |
| Форма огранювання: | кабашон |

Драгоценный камень рубин (без огранки) купить в Украине: цена, фото Натуральный рубин розового цвета (из-за молодости камня и отсутствия темных красных оттенков геммологи из Гемцентра Украины называют его "розовы...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 17*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21579 Огранка: фантазійна Вага: 20 карат Розмір: 22.5*17.3*2.5мм Обробка: UNHEATED Походження каміння: Намібія Твердість: 7,5 .....
| Камінь: | пітерсит |
| Колір каменя: | синій, коричневий |
| Розмір каменя: | 22.5*17мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Натуральний рожевий лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити до...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор, рожевий |
| Розмір каменя: | 22*13.7мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 20*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Рожевий кварц без огранки 48*40*13мм купити в Україні Код товару: Е15181 Розмір каменів: 48x 40 x 13мм. Огранювання: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS1-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бра...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 48*40мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Рожевий кварц без огранки 40*25*22мм купити в Україні Код товару: Е15178 Розмір каменів: 40x 25x 22мм. Огранювання: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія ...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 40*25мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 81*46мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика: Код товару: Е15341 Розмір каменів: 40 * 30 * 30мм Огранювання: немає (кристал) Колір фіолетовий Походження каменю: Монголія Камінь повністю відповідає Технічним умовам і гемологічним станд...
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Форма огранювання: | без огранки |

Лимонний кварц великого розміру купити в Києві Характеристика Код товару: Е15304 Розмір каменя: 17.8 X 17.8 X 8.9 mm. Огранка: подушка Колір: жовтий Чистота: VVS ...
| Камінь: | лимонний кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 17.8мм |
| Форма огранювання: | подушка, кушон |

Характеристика каменю: Код товару: Е22152 Вага каменю: 20.7Карат Розмір каменю: 28*16*9мм Колір каменю: св.коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 28*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 37.4*12.3мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 37*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист без огранки купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 19.7*18.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Сірий з персиковим Адуляр (Помаранчевий Місячний камінь) - Камінь Шаманів, Магів і Ясновидців Код товару: Е21207 Розмір: 24*17.7*5.8mm. Огранка: кабошон Чистота: TRANSLUCENT (ефект шовку при перели...
| Камінь: | місячний камінь, адуляр |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий, сірий |
| Розмір каменя: | 24*17.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































