Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 46)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Код товара: Е1101 Размер камней: 7 X6 Х3.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Натуральний сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15278 Розмір: 8*6*5мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки Колір: синьо-ж...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синьо-зелено-жовтий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8.6мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купит...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень зеленый турмалин (верделит) без огранки купить в Украине Код товара: Е14997 Размер камней:12X6Х3.5мм Огранка: без огранки Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигери...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е14612 Розмір каменю: 9.9 * 9.9 * 5.2мм Колір блакитний Огранювання: кругла Чистота: VVS Обробка: не оброблений Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Купить пару топазов в Украине. Топаз для сережек огранка груша. Цена указана за пару. Код товара: Е14252 Размер камней: 7.0 X 9.1 X 4.2 - 7.1 X 9.2 X 3.8 mm. Огранка: груша (пара) Цвет: голубой Чисто...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральный камень сфен (другое название титанит) - минерал зеленого цвета, с характерным золотистым оттенком. Сфен стал недавно использоваться в ювелирном деле. Это довольно редкий и ценный камень. Украшения с нату...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | салатовый |
| Розмір каменя: | 10*7.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 3.35 Карата розміром 9.9*7.8мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього к...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.9*7.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний аметист з Болівії купити Україна Київ Код товару: Е21489 Розмір каменю: 11*8.9*5.75мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Тверд...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин з рідкісними включеннями рутилу 10.6*9.2мм купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити натуральний ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10.6*9.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний піроп гранат без огранки 15.3*5.9мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21445 Розмір каменя: 15.3Х5.9Х4.6mm. Огранювання: немає Чистота: VS1/2 (фото зроблено при яскравому сві...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 15.3*5.9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 3.2Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10.2*8.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Рожевий кунцит (сподумен) купити в Україні Код товару: Е21035 Вага: 3.2 карата Розмір каменів: 9X8Х5.6мм Огранювання: овал Колір: рожевий Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Аф...
| Камінь: | кунцит |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 9*8мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Жовтий кунцит хамелеон з рутиловими включеннями купити в Україні Код товару: Е22168 Вага: 3.2 карата Розмір каменя: 9X7.37Х5.95мм Огранювання: овал Колір: жовтий при зміні освітлення з рожевими но...
| Камінь: | кунцит |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9*7.4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кабошон, трилліон |

Код товару: Е22062 Розмір каменів: 10X10Х6.3мм Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | серце |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































