Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для тельца
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Телець. Камені талісмани для Тельців по гороскопу (text_page 14)
Які камені підходять Тельцям. Коштовне каміння для жінки Тельця, камені для чоловіка Тельця

Серебряная брошь с натуральными аметистами "Муха" + можно носить как кулон Серебряная брошь с драгоценным камнем аметист купить в Украине. Украшение в наличии. Доставим серебрян...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Код товара: Е1129 Размер камней: 11.4 X8.0 Х 3.4 mm. Огранка: груша (кабошон) Цвет: как на фото Чистота: Translucent Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 11*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Колекційний Дорогоцінний камінь чорний райдужний Аквамарин з рідкісними включеннями біотиту 11.1*9.1мм Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити...
| Вага: | 3ct |
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | сірий, чорний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Колекційний Дорогоцінний камінь чорний Аквамарин з рідкісними включеннями біотиту 11.2*9.1мм Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити натуральн...
| Вага: | 3.25ct |
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | сірий, чорний |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1220 Размер камней: 7X5 mm. Огранка: OVAL Цвет: как на фото Чистота: I1 Обработка: UNHEATED Происхождение :Шри-Ланка Твердость: 7 .....
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е1222 Размер камней: 7X5 mm. Огранка: OVAL Цвет: как на фото Чистота: SI2 Обработка: UNHEATED Происхождение :Шри-Ланка Твердость: 7 .....
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е1223 Размер камней: 7X5 mm. Огранка: OVAL Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение :Шри-Ланка Твердость: 7 .....
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: МК10007 Длина: 52см Камень: яшма, розовый кварц, унакит Размер камней: 50*35мм (средний камень) .....
| Камінь: | яшма, розовый кварц, унакит |
| Колір каменя: | розовый |

Серебряное кольцо с натуральным рубином и сапфирами "Богемия" 18.5 Серебряное кольцо с драгоценным камнем рубин и сапфир купить в Украине. Украшение в наличии. Доставим серебряные ук...
| Розмір каблучки: | 18.5 |
| Камінь: | рубин, сапфир |
| Колір каменя: | мультиколор |

Код товара: К1397 Серебро 925 (проба стоит) Вес: 3.06г Натур. сапфир, цирконы Размер лицевой части: 13*13мм Размер камней 8X 6 MM. , 1.5 MMмм Твердость: 9.0 .....
| Розмір каблучки: | 19 |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11*9мм овал Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелір...
| Вага: | 2.72ct |
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Намисто з натурального аметисту, агату 58см купити в Києві Артикул: МК10348 Довжина: 58см Камінь: натуральний аметист, агат, чеський кришталь Вага: 136г .....
| Длина: | 58см |
| Камінь: | аметист, агат |
| Колір каменя: | фіолетовий |

Намисто з натурального аметисту "Натхнення" 60см купити в Києві Аметист - камінь талісман творчих особистостей. Він дарує натхнення, нові емції, дозволяє побачити світ іншими очима Артикул: МК10221...
| Длина: | 60см |
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |

Намисто з натурального аметисту купити в Києві Артикул: МК10209 Довжина: 60см Камінь: натуральний аметист, чеський кришталь Розмір каменів: 17 * 15мм, 8мм Вага: 95г .....
| Длина: | 60см |
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |

Код товару: МК10296 Довжина: 55см Камінь: яшма Розмір каменів: 8мм, 18 * 13мм Вага: 54г .....
| Вага: | 53г |
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | жовтий, зелений |

Код товару: К1967 Розмір каблучки: 19.5 Срібло 925 проби (проба стоіть на виробі) Камінь: смарагд, опал, апатит Вага: 2.91г Розмір каменю: 3 мм, 4 мм, 1.2мм Походження каменів: Замбія, Ефіопія, Бразилія Чисто...
| Вага: | 2.91 |
| Розмір каблучки: | 19.5 |
| Камінь: | апатит, смарагд, опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
























.jpg)
















