Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 100)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 17.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е18...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е14005 Размер камней: 48 x 30 x 22 MМ. Огранка: без огранки Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Цвет: фиолетовый Цвет может немного...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 48*30мм |

Код товару: Е15329 Розмір каменю: 17*12*12мм Колір фіолетовий Огранювання: антік Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 17*12мм |
| Форма огранювання: | антична |

Лунный камень (адуляр) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень лунный камень, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень адуляр в Украи...
| Камінь: | лунный камень |
| Колір каменя: | белый |
| Розмір каменя: | 26*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Колекційний аметист 16.72Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е15286 Розмір каменів: 15*15*13mm. Огранювання: круг Колір: як на фото Чистота: VS ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 15мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральный камень Рутиловый кварц (кварц волосатик) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Рутиловый кварц, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоц...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 21*14мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14016 Размер камней: 17 x 14 x 12 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Натуральний Смарагд кристал без огранки вагою 16.23Ct в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбіі. Відсутні сліди будь-якої обробки каменя. Характеристи...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20.5*12.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е13126 Размер камней: 20Х14Х8 mm. Огранка: нет Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Африка Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | лунный камень |
| Колір каменя: | белый |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Смарагд кристал без огранки вагою 16.1Ct в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбіі. Відсутні сліди будь-якої обробки каменя. Характеристик...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 19*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
| Країна: | Замбія |

Натуральный Индийский лунный камень (адуляр) оранжевого цвета купить в Украине Оранжевый Адуляр - Камень Шаманов, Колдунов и Ясновидящих Код товара: Е14329 Размер камней: 21*16.2*6.3mm. Огранка: к...
| Камінь: | лунный камень |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 21*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Смарагд кристал без огранки вагою 15Ct в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбіі. Відсутні сліди будь-якої обробки каменя. Характеристика:...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 24*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 152.8Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 37*32мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный аметист без огранки: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14423 Размер камней: 16 x 14 x 10 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение кам...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 16*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аметист...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 17.3*14.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
















































