Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 104)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Код товара: Е130022 Размер камней: 11.0Х5.5мм Огранка: бриолет (просверлен) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 11*5мм |
| Форма огранювання: | бриолет |

Код товара: Е1052 Вес:1.79Ct Размер:13.10 x 6.90 x 4.30 MM Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.4*7.7мм триліон купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 3 Карата трикутної форми огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквам...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.4*7.7мм |
| Форма огранювання: | триліон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.7*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Код товара: Е1035 Вес:1.76 Cts. Размер:11.66 X 7.91 X 4.16 mm Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.7*5.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1125 Размер камней: 7.0 X 5.3 X 3.0 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: черний Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Код товара: Е1126 Размер камней: 6.4 X 6.4 X 3.7 mm. Огранка: круглая (кабошон) Цвет: черний Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е18...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.7*6.4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.5*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1300221 Размер камней: 10.0Х5.0мм Огранка: бриолет (просверлен) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 10*5мм |
| Форма огранювання: | бриолет |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е17...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Купити дорогоцінний камінь Ефіопський опал 10.1* 7.6мм овал в Україні Натуральний чорний райдужний опал огранювання овал з яскравими жовтими, зеленими, червоними відтінками Код товару: Е15612 ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, чорний, зелений |
| Розмір каменя: | 10*7.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара смарагдів огранки маркіз вагою 1.61Ct і розміром 7.3*5.3мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю &q...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.1*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Купити дорогоцінний камінь Ефіопський опал 11* 8мм груша в Україні Натуральний райдужний опал огранювання груша з яскравими жовтими, зеленими, червоними відтінками Код товару: Е15610 Розм...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 11*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е130017 Вес: 1.52Ct Размер : 7.2 X 5.2 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Пакистан Твердость: 6,5 .....
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |
















































