Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 96)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код т...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 25*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е14070 Размер камней: 20.2 X 16 X 13 mm. Огранка: овальная (чеканка) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 16*20мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 23.71Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 23*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 23.65Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 23*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: МК10028 Длина: 53см Камень: рутиловый кварц Размер камней: 7мм - 9мм Вес: 223Ct .....
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | золотистый |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аметист...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 19*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 20.05Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 18*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13188 Размер камней: 8*8*5mm. Огранка: сердце Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.2*8.3мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете к...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.1*8.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный камень хризолит (другое название перидот, оливин) - минерал зеленого цвета, с характерным золотистым оттенком. Хризолит широко используется в ювелирном деле. Украшения с натуральным перидотом пользуются сп...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15280 Розмір: 9*6*4мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки Колір: синьо-ж...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синьо-жовтий |
| Розмір каменя: | 9*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14*6мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14015 Размер камней: 10 x 8 x 5 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21231 Розмір: 9.7*4.5*4.3мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки К...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.7*4.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь аметист кабошон 10*8мм Код товару: Е14960 Розмір каменю: 10*8*4.5мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |














































