Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 97)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14778 Розмір каменя: 9.6*7.2mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS2-SI Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9.6*7.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 9.3*6.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Код товара: Е130063 Размер камней: 12Х5.7Х4.7мм Огранка: октагон Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 12*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.5*6.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21229 Розмір: 11.3*4.6*4.3мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11.3*4.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Розкішний Болівійський Аметист 10мм Код товару: Е18084 Розмір каменю: 9.97*5.42мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10.7*6.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.1*7.4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1160 Размер камней: 8.6 X6.6 Х 4.5 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | голубой |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 7.9мм квадрат купити в Україні. Купити натуральний аквамарин квадратної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7.9мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 2.65Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 11*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 9.3*7.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 9.0*6.9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Не знаете где купить натуральный синий Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и огр...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е11113 Размер камней: 7X5 Х4.0 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Код товара: Е1079 Вес:2.59Ct Размер:14 X14 mm. Обработка: необработан Происхождение: Австралия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | зеленый |
| Країна: | Австралія |
















































