Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для рака
Для рака (text_page 65)

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &n...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 29.6*13.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, багет |

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 12.2*9.3мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.2*9.3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е13067 Размер камней: 10.0х7.8х5.5 mm Огранка: октагон Чистота: VS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразиля Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |

Код товара: Е14085 Размер камя: 9.2*11.2*5мм Цвет: золотисто-коричневый Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневый |
| Розмір каменя: | 9*11мм |
| Форма огранювання: | овал |

Купить натуральный изумруд в Украине. Драгоценный камень изумруд овальной огранки. Купить изумруд в Киеве в магазине драгоценных камней Topgems. Код товара: Е130031 Размер камней: 3.8X 3мм Огранка: овал Чи...
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Країна: | Замбія |

Зелений агат форми октагон 11*9мм: ціна, фото, каталог Код товару: Е15268 Розмір каменя: 11.13х9.14х5.2мм Огранка: октагон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Ботсвана Тверді...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний імперіал топаз 8.4мм (ашер) купити в Україні Код товару: Е17200 Розмір каменю: 8.4* 8.3* 6мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: кушон (подушка) квадрат Чистота: VS1 Походження:...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 8.4мм |
| Форма огранювання: | ашер, квадрат |

Аквамарин кабошон купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аквамарин в Украине мож...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 11.4*9.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13162 Размер камней: 11*9.2*6mm. Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 17*4мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 17*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кабошон, круг |

Натуральний імперіал топаз 10*7мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е21391 Розмір каменю: 10.3* 7* 5.7мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: фантазийная Чистота: VVS Походження: Бразилія .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 10.3*7мм |
| Форма огранювання: | восьмикутних, фантазійна |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11.5*9.5мм груша купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 3.5 Карата огранки груша для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аква...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.5*9.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е14083 Размер камя: 8.4*11.3*5.1мм Цвет: голубой Огранка: груша (капля) Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8*11мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний зелений агат груша: ціна, фото, каталог Код товара: Е15920 Размер камней: 12.8х9.1мм Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камне...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша |

Зелений агат форми кабошон 10*9мм: ціна, фото, каталог Код товару: Е15952 Розмір каменя: 10.05х9.16х5.14мм Огранка: кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Ботсвана Тверд...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |









































