Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для Овна
Каміння для Знаку Зодіаку Овен: каталог, купити в Україні. Прикраси з камінням для Овнів. (text_page 12)
Каміння талісмани для Знаку Зодіаку Овни. Яке каміння підходить Овнам по гороскопу

Агатований корал - це натуральний камінь, який утворюється, коли стародавній корал поступово замінюється агатом. Правильна назва цього мінералу - агатований корал або агатований викопний корал. Скам'янілий корал зазв...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 39*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Колекційний аметист 99.75Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аметист без огр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 37*23мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода фіолетового агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 46*40мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика Камінь просвердлений - готовий кулон Артикул: Е21974 97.7Ct Розмір каміння: 57Х34Х6mm. Огранювання: кабошон Колір: рожевий Чистота: VS-Translucent Обробка: тонов. Походженн...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 57*34мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21520 Вага: 9.9 карат Розмір каменю: 12.1*10.1*6мм, 12*9.9*5.5мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Уругвай Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21215 Розмір каменю: 16.3*15.1*8мм Колір intense purple Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16.3*15.1мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний аметист 13.5мм кушон (подушка) Код товару: Е21785 Розмір каменю: 13.5*13.5*8.4мм Колір фіолетовий Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Тверд...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.5мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е22111 Вага: 8Ct Розмір каменю: 15*14*7.5мм Колір світло-фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 15*14мм |
| Форма огранювання: | груша |

Жеода рожевого агата пара 30*25мм: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 30*25мм |
| Форма огранювання: | без огранки, жеода, друза |

Характеристика Камінь просвердлений - готовий кулон Артикул: Е21973 Розмір каміння: 47Х40Х6.7mm. Огранювання: кабошон Колір: рожевий Чистота: VS-Translucent Обробка: тонов. Походження: Ботс...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 47*40мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е22175 8.8Ct Розмір каменя: 19.5*12*4.7mm Огранка: груша кабошон Колір: мультиколор Обробка: UN...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 19.5*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний аметист 13.2мм кушон (подушка) Код товару: Е21442 Розмір каменю: 13.2*13.2*8.5мм Колір рожево-фіолетовий Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.2мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Дорогоцінний камінь рубін 12.6*10.8мм овал Сертифікат купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору малиново-червоний. Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й огранен в формі ...
| Камінь: | рубін, сапфір |
| Колір каменя: | червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 12.6*10.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара аметистів 16*8мм Огранка маркіз Код товару: Е21212 Розмір каменю: 16*8*6мм Колір фіолетовий Огранювання: маркіз Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*8мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральні Аметисти з Болівії 11*9мм пара купити Україна Київ Код товару: Е21994 Вага: 8.43 Карат Розмір каменю: 11*9*6.1мм, 10.9*8.9*6.1мм Колір фіолетовий поліхромний Огранюванн...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний аметист 12.8мм кушон (подушка) Код товару: Е21235 Розмір каменю: 10.3*10.3*6.8мм, 10.2*10.2*6.4мм Колір рожево-фіолетовий Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12.8мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |



















































