Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для Овна
Каміння для Знаку Зодіаку Овен: каталог, купити в Україні. Прикраси з камінням для Овнів. (text_page 17)
Каміння талісмани для Знаку Зодіаку Овни. Яке каміння підходить Овнам по гороскопу

Зоряний рубін з астеризмом 9*7мм кабошон купити в Україні Натуральний рубін з ефектом астеризму (іноді через відсутність темних червоних відтінків геммологи з Гемцентру України називають його "...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний, рожевий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Колекційний аметист 3.8Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е22077 Вага: 3.8Ct Розмір каменя: 9.8*9.8*7.5mm. Огранювання: круг фантазійний Колір:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Зоряний рубін з астеризмом 7.7*7мм кабошон купити в Україні Натуральний рубін з ефектом астеризму (іноді через відсутність темних червоних відтінків геммологи з Гемцентру України називають його &qu...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний, рожевий |
| Розмір каменя: | 7.7*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Камінь зелений онікс октагон 12*8мм: ціна, фото, каталог Код товара: Е21490 Размер камней: 12*8.2*5.2мм Огранка: октагон Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Афр...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь рубін 10*8.0мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору малиново-червоний. Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й огранен в формі овалу. Натурал...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14024 Размер камней: 7 x 5 x 3.5 - 7 х 5.2 х 3.5 mm Огранка: багет (прямоугольник) Цвет: как на фото Чистота: VS-SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 9 Магические сво...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | багет |

Код товару: Е18086 Розмір каменю: 11*9*4.8мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е18085 Розмір каменю: 10.9*8.9*4.9мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Зоряний рубін з астеризмом 9*7мм кабошон купити в Україні Натуральний рубін з ефектом астеризму (іноді через відсутність темних червоних відтінків геммологи з Гемцентру України називають його "...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний, рожевий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист з Болівії купити Україна Київ Код товару: Е21489 Розмір каменю: 11*8.9*5.75мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Тверд...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 3.2Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10.2*8.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21962 Вага: 3.1 Карати Розмір: 10.3х8.1х4.7мм Огранка: овал кабошон (трохи не рівний знизу, через це ціна знижена) Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Т...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь натуральний рубін 10.1*8.3мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін малинового кольору (гемологом може бути зафіксований в сертифікаті як рожевий сапфір через нед...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10.1*8.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 10мм серце купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений малиново-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний аметист з Болівії 10*8мм купити Україна Київ Код товару: Е21048 Вага: 3.05 Карат Розмір каменю: 10.1*8*5.4мм Колір фіолетовий Огранювання: октагон Чистота: VS ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

☑️Артикул: е21688 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 29.2Ct ☑️Розмір: 38.7*15.4*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: жеода ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 38.7*15.4мм |
| Форма огранювання: | жеода |


















































