Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для Овна
Каміння для Знаку Зодіаку Овен: каталог, купити в Україні. Прикраси з камінням для Овнів. (text_page 14)
Каміння талісмани для Знаку Зодіаку Овни. Яке каміння підходить Овнам по гороскопу

Пара аметистів 10мм огранка серце Код товару: Е15855 Розмір каменю: 10мм Колір фіолетовий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердіст...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товару: Е15630 Розмір каменю: 13.8*9.7*7.3мм Колір фіолетовий Огранювання: фантазійна Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.8*9.7мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Драгоценный камень рубин (без огранки) купить в Украине: цена, фото Натуральный рубин розового цвета (из-за молодости камня и отсутствия темных красных оттенков геммологи из Гемцентра Украины называют его "розовы...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 9.35*9.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21213 Розмір каменю: 13.9*8.5мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*8.5мм |
| Форма огранювання: | бріолет |

Код товару: Е21955 Вага: 5.6 Карат Розмір каменів: 10.3х8.2х4.4мм, 10*7.9*4.4мм Огранка: овал кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 &nbs...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний тигрове око овал кабошон 14*10мм купити в Україні Код товару: Е21809 Розмір каменів: 14*10* 4.6mm. Огранювання: овал кабошон Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження: ...
| Камінь: | тигрове око |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е22084 Розмір каменю: 12.3*10.3*7.5мм Колір поліхромний фіолетовий з різними відтінками, що змінюються при різному куту світла Огр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 11*9.0мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору малиново-червоний. Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й огранен в формі овалу. Натурал...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 11.1*9.0мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара зелених агатів круг на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е15919 Размер камней: 9.78-9.8х5.1мм Огранка: круг Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение кам...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 11.6*9.3мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристраст...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 11.6*9.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 12.7*9.2мм груша купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрас...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 12.6*9.2мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е21595 Розмір каменю: 11.8*7.5мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 11.8*7.5мм |
| Форма огранювання: | бріолет |

Натуральний камінь сердолік фантазійна огранка 31*24мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь се...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 31*24мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Характеристика Артикул: Е21935 Вага: 44Ct Розмір каміння: 36Х26.5Х4.9mm Огранювання: жеода, немає Колір: ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, бежевий |
| Розмір каменя: | 36*26мм |
| Форма огранювання: | без огранки, жеода |

Жеода зеленого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купити&n...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 45*23мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 4.7Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 14.7*9.2мм |
| Форма огранювання: | без огранки |



















































