Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Кругла огранка
Дорогоцінне каміння кругла огранка: діамантова, фасетна, сапфірова огранка (text_page 24)

Натуральний рожевий турмалін (рубеліт) 4мм купити в Україні Код товару: Е22102 Розмір: 4*4*2.9мм Вага: 0.29Ct Огранка: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Тверд...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний золотисто-жовтий сапфір 4мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е22026 Розмір каменя: 4*4*27мм Огранка: круг Колір: яскраво-жовтий Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір 4мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21857 Розмір каменя: 3.98*2.45мм Огранка: круг Колір: яскраво-жовтий Чистота: VS П...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 4.3мм Код товара: Е22051 Размер камней: 4.3*4.3*2.9 мм Огранка: кругла Чистота: VS1 ( невеличкі внутрішні включення і мікро тріщини) Обработка: UNHEATED Происх...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, білий |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь поліхромний турмалін (верделіт) 4мм купити в Україні Код товара: Е17014 Размер камней: 4мм Огранка: круг Чистота: VVS Обработка: UNHEATED ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний малиновий гранат Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21888 Розмір каменів: 5Х3Х2.1mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний світло-зелений сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21609 Вага: 0.26 Карат Розмір каменя: 4.1*4.1*2.2mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чист...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.25Ct і розміром 4.3мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каменю &q...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.25Ct і розміром 4.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каме...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм, 4.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е21347 Размір каменя: 3.1 mm Огранування: кругле Колір: як на...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е17267 Размір каменя: 3.1 mm Огранування: кругле Колір: як на...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний оранжевий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14783 Розмір каменя: 3.9mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UNHEATE...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) 3.8мм купити в Україні Код товара: Е17045 Размер камней: 3.8мм Огранка: круг Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ниге...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний малиновий гранат Малаві 3.5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21630 Розмір каменів: 3.5Х3.5Х2mm Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві Твердість: 7...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 3.5мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22101 Розмір каменя: 3.5*3.36*2.3мм. Огранка: круг/овал Колір: синій Чистота: VS2 Вага: 0.23Ct Походжен...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.4мм, 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |









































