Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Кругла огранка
Дорогоцінне каміння кругла огранка: діамантова, фасетна, сапфірова огранка (text_page 20)

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 4.65мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21612 Розмір каменя: 4.65*4.65*3.2мм Огранка: кругла Колір: як на фот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.65мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральні жовті сапфіри пара 4мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21713 Розмір каменя: 4*2.4мм, 4*2.73мм Огранка: круг Колір: яскраво-жовтий Чистота: VS По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Ціна указана за пару Код товару: Е15211 Розмір каменя: 3.45мм. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Сонгеа Твердість: 9 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 3.45мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний родоліт гранат 4.5мм купити в Україні Код товару: Е22082 0.57Ct Розмір каменя: 4.5X4.5Х3.5mm. Огранування: круг Колір: червоно-малиновий Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний ніжно рожевий сапфір 5мм круг купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е17085 Розмір каменя: 5.09*5.09*2.76mm. Огранка: круг ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Чистий Натуральний Смарагд огранювання кругле преміум класу вагою 0.55Ct (0.55 Карата) і розміром 5.1мм в насиченому зеленому кольорі. Смарагд продається з документами (сертифікат з Гемцентру України). Кам...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний жовто-оранжевий (помаранчевий) сапфір 5мм з Сертифікатом купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21342 Розмір каменя: 5.02*5.02*2.8mm...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.55Ct і розміром 5.15мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каменю &...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.15мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 4.45мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е22031 0.55Ct Розмір каменя: 4.45*4.45*3.4мм Огранка: кругла Колір: як&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 4.5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15513 Розмір каменя: 4.5мм Огранка: кругла Колір: як&...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 4.8мм кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 4.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла, кушон |

Жовто-зелений не грітий натуральний сапфір 4.6мм круг купити в Україні Фото зроблені на сонячному світлі та при вечірньому освітленні. Камінь без тріщин. Смужки - це природні включення рутилу. Ха...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральні фіолетові гранати Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21889 Розмір каменів: 5Х3.1Х2.3mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка&...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний Параїба Апатит 4.8мм: купити в Україні, ціна Код товару: Е21277 Камінь: Параїба Апатит Розмір каменю: 4.8*4.7*3.0мм Колір: ocean breeze Ограновування: круг Чистота: VS ...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 4.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Цена указана за пару Код товару: Е15261 Розмір каменя: 3.2мм. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Сонге...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний помаранчевий Падпараджа сапфір діаметром 4.5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е16000 Розмір каменя: 4.5мм Огранка: кругла Колір: як н...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |









































