Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Кругла огранка
Дорогоцінне каміння кругла огранка: діамантова, фасетна, сапфірова огранка (text_page 26)

Синій волошковий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21869 Вага: 0.14 Карат Розмір каменя: 3*3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Синій сапфір 2.7-2.8мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15217 Розмір каменя: 2.7-2.8mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI1 Оброб...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) 3.25мм купити в Україні Код товара: Е21458 Розмір: 3.25*3.25*1.5мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження Нігерія Твердос...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.25мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 2.89мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е1076 Вес:0.55Ct Размер:7х7 MM Обработка: необработан Происхождение: Африка .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | белый |

Код товара: Е15950 Размер камней: 28.-2.9мм Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 5,0 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 2.9мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е1144 Размер камней: 3,5X3,5 X2,3 mm. Огранка: ROUND FACET Цвет: Blue Чистота: VVS Обработка: Unheated , Untreated НЕОБРАБОТАННЫЙ, НЕ ГРЕТЫЙ Происхождение : Цейлон Твердость: 9 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е1247 Размер камней: 5.5 X 5.5 X 3 mm. Огранка: круглая Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Характеристика: Код товару: Е15381 Розмір каменя: 13*9.7мм. Огранка: кругла діамантова з чеканкою Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Болівія Твердіс...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральный камень Рутиловый кварц (кварц волосатик) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Рутиловый кварц, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоц...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 15мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е14040 Размер камней: 12Х12Х8mm. Огранка: круглая Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 12мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Пара аметистів 10мм круглої форми Код товару: Е15759 Розмір каменю: 10мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь аметист 7.67Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям круглої огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 13.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |







































