Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Кругла огранка
Дорогоцінне каміння кругла огранка: діамантова, фасетна, сапфірова огранка (text_page 23)

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 4.58мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е17122 Розмір каменя: 4.58мм Огранка: кругла Колір: я...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е17031 Розмір: 3.94mm. Колір: синьо-блакитний Огранка: кругла Чистота: VS2 Обработка: HEATED Походження каміння: Таїланд Твердість: 9 За бажанням покуп...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, ,блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 4.35мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15555 Розмір каменя: 4.35*4.35*2.0мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний (ф...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.35мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 4.3мм кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) 4.3мм купити в Україні Код товара: Е21553 Размер камней: 4.3*4.3*2.8мм Огранка: круг Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральні рожеві турмаліни пара (рубеліт) 3.6мм купити в Україні Код товару: Е22103 Розмір: 3.6"3.6*2.1мм Вага: 0.35Ct Огранка: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 3.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е21536 Розмір: 3.92*2.5mm. Колір: синьо-блакитний Огранка: кругла Чистота: VS2 Обработка: HEATED Походження каміння: Таїланд Твердість: 9 За бажанням п...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, ,блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний помаранчевий Падпараджа сапфір діаметром 4.35мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21544 Розмір каменя: 4.35*4.35*2.2мм Огранка: кругла Колір: як ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.35мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральні сині сапфір 0.34 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е22145 Розмір каменя: 2.2мм Огранювання: круг Колір: Royal blue Чистота: VS1...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний родоліт гранат Малаві 4мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21618 Розмір каменів: 4Х4Х2.7mm Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві Твердість: 7.0 ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Смарагд огранка круг вагою 0.32Ct і розміром 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каменю "смар...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний синій сапфір круг 3.8мм купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний поліхромний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір 4мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21718 Розмір каменя: 4.15*4.15*2.86мм Огранка: круг Колір: яскраво-жовтий Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-фіолетовий натуральний поліхромний сапфір 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22154 Вага: 0.2Ct Розмір каменя: 3.4*3.4*2.4мм. Огранка: круг Колір: син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 2.9-2.95мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е152181 Розмір каменя: 2.9-2.95mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI1 Об...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний оранжевий турмалін (дравіт) 3.6мм купити в Україні ' Код товара: Е21821 Розмір: 3.6*3.6*2.4мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | помаранчевий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 3.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |









































