Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом > -А-
Натуральне каміння та мінерали на літеру А: каталог, фото, купити Україна, Київ. Підібрати камінь на літеру А (text_page 16)
Дорогоцінне каміння на літеру А: агат, аквамарин, авантюрин, апатит, аметист, андезін, амазоніт
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | оранжевый |

Колекційний Дорогоцінний камінь чорний Аквамарин з рідкісними включеннями біотиту 11.2*9.17мм купити в Україні. Камінь- хамелеон, який набуває синіх відтінків в грозову погоду (див. фото і відео) Про такий камінь...
| Вага: | 3.85ct |
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | сірий, чорний |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е15950 Размер камней: 28.-2.9мм Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 5,0 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 2.9мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е1213 Размер камней: 9X7mm. Огранка: овал Цвет: медный Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 6,5 .....
| Камінь: | андезин |
| Колір каменя: | оранжевый |

Код товара: Е1219 Размер камней: 9.2X7.3mm. Огранка: овал Цвет: медный Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 6,5 .....
| Камінь: | андезин |
| Колір каменя: | оранжевый |

Код товара: Е1217 Размер камней: 9X7mm. Огранка: овал Цвет: медный Чистота: IF-VS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 6,5 .....
| Камінь: | андезин |
| Колір каменя: | оранжевый |

Код товару: Е17248 Розмір каменів: 20.1Х10.3Х5.1мм Огранювання: багет Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Аргентина Твердість: 7.5 В інтернет магазині ...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | багет |

Код товару: Е17247 Розмір каменів: 20.15Х10.15Х5.2мм Огранювання: багет Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Аргентина Твердість: 7.5 В інтернет магазин...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | багет |

Колекційний Експонат - Агат музейного зразка Величезна Жеоди агату 127 * 114мм: фото, ціна, купити в Україні. Купити натуральну Жеоди фіолетового агату в Україні Характеристика Код товару: Е15188 Розмі...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 127*114мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е17241 Розмір каменів: 20Х10Х5мм Огранювання: багет Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Аргентина Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems ...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | багет |

Колекційний Дорогоцінний камінь Аквамарин з рідкісними включеннями рутилу 11.2*9.17мм купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний аметист з Руанди купити Україна Київ Код товару: Е17255 Розмір каменю: 10.2*8.2*4.9мм Колір фіолетовий поліхромний Огран...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е17242 Розмір каменів: 20Х10Х5мм Огранювання: багет Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Аргентина Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems ...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | багет |

Код товару: Е21012 Розмір каменів: 20.2*10.1*5.1мм, 19.6Х10.6Х4.7мм Огранювання: октагон Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7.5 ...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е14050 Размер камней: 26х12.6х6.4mm. Огранка: фантазийная - рыбка Цвет: фиолетовый Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 26*13мм |
| Форма огранювання: | фантазийная |

Характеристика: Код товару: Е15381 Розмір каменя: 13*9.7мм. Огранка: кругла діамантова з чеканкою Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Болівія Твердіс...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | круглая |









































