Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом > -А-
Натуральне каміння та мінерали на літеру А: каталог, фото, купити Україна, Київ. Підібрати камінь на літеру А (text_page 21)
Дорогоцінне каміння на літеру А: агат, аквамарин, авантюрин, апатит, аметист, андезін, амазоніт

Кружевной агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень кружевной агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень кружевной агат в Украин...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 45*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Великий натуральний аметист з Сертифікатом. Гідний камінь для інвестицій та подарунку колекціонеру! Код товару: Е15511 Розмір каменю: 24.52*24.68*12.76мм Колір фіолетовий Огран...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Моховый агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень моховый агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень моховый агат в Ук...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 38*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика: Код товару: Е15580 Розмір каменя: 24*19*13мм. Огранка: овальна з чеканкою Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Болівія Твердість: 7.5...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 24*19мм |
| Форма огранювання: | овал |

Необроблений Аметрин (без огранювання) : фото, ціна, купити в Україні. Справжній скарб для колекціонерів та поціновувачів дорогоцінного каміння. Камінь аметрин - камі...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 29*20мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 40.47Ct купити в Україні: ціна, фото. Фото зроблено при яскравому та денному світлі (гортайте вправо) Характеристика: Артикул: Е17205 Розмір каменів: 2...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 25*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21233 Вага: 4.96 карат Розмір каменю: 12.1*9.9*5.7мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 12*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний зелений апатит без огранування купити в Україні. Апатит - камінь гармонії з собою та навколишнім світом. Апатит дарує впевненість, комунікабільність. Ідеальний талісман для скромних, невпевнени...
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15463 Вага: 4.78Ct Розмір : 11.7X 11.5 X 7.2 mm. Огранування: трилліон Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Бразилія .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11.7мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Код товара: Е14021 Размер камней: 10 x 9 x 7 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13132 Размер камней: 15Х7Х6 mm. Огранка: нет Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Африка Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 15*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13163 Размер камней: 11.4*10*5.4mm. Огранка: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 11*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин овал 13.6*10.9мм купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити натуральний аквамарин овальної огранки...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.6*10.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21393 Розмір каменю: 14*10*6.3мм Колір поліхромний фіолетовий з рожевими відблисками на сонці Огранювання: груша Чистота: VVS ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Аквамарин 4.5 Карат кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е15054 Розмір каменя: 11.8Х9.3Х6.0mm. Огранування: кабошон овал Колір: (AQUA BLUE) блакитний Чистот...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.8*9.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |









































