Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом > -А-
Натуральне каміння та мінерали на літеру А: каталог, фото, купити Україна, Київ. Підібрати камінь на літеру А (text_page 11)
Дорогоцінне каміння на літеру А: агат, аквамарин, авантюрин, апатит, аметист, андезін, амазоніт

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 17Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральн...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 21*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 20*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 169Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 45*28мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 22.5*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жовтий Агат без огранки Жовтий агат — це талісман, який вважається потужним оберегом, що захищає від негативної енергії, заздрості та злих людей. Він є каменем ментального здоров'я, спокою та самореалі...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 19*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Відео та фото зроблено при різному освітленні У камені немає включень, він настільки чистий, що крізь нього видно рельєф шкіри! Блакитним відтінком відби...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, жовтий |
| Розмір каменя: | 16*14мм |
| Форма огранювання: | овал |

☑️Артикул: е21766 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 14.3Ct ☑️Розмір: 21.7*17*4.5мм ☑️Колір: білий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 18*12мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Аквамарин кабошон з сертифікатом купити в Україні. Великий природний аквамарин купити в Києві з документами Характеристика Код товару: Е15103 Розмір каменя: 17.18Х12.8Х7.57mm. Огрануванн...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 17.1*12.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Колекційний аметист 139.9Ct купити в Україні: ціна, фото. ☑️Камінь: аметист ☑️Вага: 139.9Ct ☑️Розмір: 35*30мм ☑️Країна: Уругвай Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли са...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 35*30мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 71*38мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений зелений аметист 13.75Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купит...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

☑️Артикул: е21934 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 12.8Ct ☑️Розмір: 23.7*14.7*4мм ☑️Колір: світло-коричневий (пісочний) смугастий ☑️Огранка: кабошон плаский ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | бежевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 23.7*14.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист 12.65Ct купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е21176 Розмір каменів: 16*16*7.8mm. Огранювання: кушон Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 16*16мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Аквамарин 12.35 Карат з райдугою кабошон купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Аура камінь" або "камінь чистої енергії" Характеристика Код товара: Е21234 Роз...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16.5*13.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Аквамарин 12 Карат кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е15053 Розмір каменя: 18Х13.4Х7.6mm. Огранування: кабошон груша Колір: (AQUA BLUE) блакитний Чистота: Tra...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*13.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |










































