Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом
Дорогоцінні Камені каталог від А до Я: підібрати камінь за абеткою. Каміння за алфавітом (text_page 7)
Мінерали та Дорогоцінне каміння в Алфавітному порядку. Вибрати камінь за початковою буквою назви

Код товару: Е15668 Розмір каменів: 35Х15мм Огранювання: кабошон Колір: білий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems Ви маєте можливість к...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий, бежевий |
| Розмір каменя: | 35*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е15669 Розмір каменів: 35Х15мм Огранювання: кабошон Колір: білий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems Ви маєте можливість к...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий, бежевий |
| Розмір каменя: | 35*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист без огранки купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 28.5*18.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великі натуральні аметистт пара. Гідні камені для інвестицій та розкішних сережок! Код товару: Е21258 Розмір каменю: 19.6*15.8*9.4мм, 19.2*15.2*11.1мм Колір фіолетовий (з рожевим відтінком на сонці) ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 19*15мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 28*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Характеристика Артикул: Е213580 Розмір каміння: 39Х15Х17mm Огранювання: жеода, немає Колір: беж Чистота: ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, бежевий |
| Розмір каменя: | 39*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки, жеода |

☑️Артикул: е21693 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 31Ct ☑️Розмір: 24.7*24.7*6.7мм ☑️Колір: коричневий мультиколор ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Мексика .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 24.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21749 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 31.3Ct ☑️Розмір: 26.5*20*7мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 27*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21985 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 30Ct ☑️Розмір: 28*20*6.8мм ☑️Колір: світло-коричневий (пісочний) смугастий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | бежевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 28*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний зелений апатит 9.4*9.0мм купити в Україні. Апатит - камінь гармонії з собою та навколишнім світом. Апатит дарує впевненість, комунікабільність. Ідеальний талісман для скромних, невпевнених...
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.4*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний Параїба Апатит пара 7.7*6.6мм огранка кушон: купити в Україні, ціна Код товару: Е17116 Розмір каменю: 7.7*6.6*5.1мм, 7.6*6.4*4.8мм Колір: морської хвилі, з...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 7.7*6.6мм |
| Форма огранювання: | кушон, подуша |

Колекційний аметист 3.8Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е22077 Вага: 3.8Ct Розмір каменя: 9.8*9.8*7.5mm. Огранювання: круг фантазійний Колір:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 13.5*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Рідкісний Натуральний зелений апатит котяче око 10.0*7.6мм купити в Україні. Апатит - камінь гармонії з собою та навколишнім світом. Апатит дарує впевненість, комунікабільність. Ідеальний талісма...
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*7.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е18086 Розмір каменю: 11*9*4.8мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е18085 Розмір каменю: 10.9*8.9*4.9мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |










































