Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Прикраси по виду каміння
Прикраси по виду каміння (text_page 52)
- Камінь агат
- Камsнь Лабрадорит
- Камінь Аквамарин
- Камінь Аметист
- Камінь Аметрин
- Камінь Андезин
- Камінь Апатит
- Камінь Бірюза
- Камінь Вулканічна Лава
- Камінь Геліотроп
- Камінь Гранат Малі
- Камінь Діаспор (Султаніт)
- Камінь Кіаніт
- Камінь Кахолонг
- Камінь Корунд
- Камінь Лазурит
- Камінь Ларимар
- Камінь Лимонный Кварц
- Камінь Містик Кварц
- Камінь Місячний камінь
- Камінь Малахіт
- Камінь Мерлініт (Дендричний опал)
- Камінь Морганіт
- Камінь Мукаїт
- Камінь Обсидіан
- Камінь Око Шиви
- Камінь Онікс
- Камінь Опал
- Камінь Ортоцерас
- Камінь Перидот (Хризоліт)
- Камінь Петерсит
- Камінь Преніт
- Камінь Раухтопаз
- Камінь Родоніт
- Камінь Родохрозит
- Камінь Рожевий кварц
- Камінь Рубін
- Камінь Серафініт
- Камінь Смарагд
- Камінь Танзаніт
- Камінь Чароїт
- Камеінь Гранат
- Камень Грандідьєрит
- Камень Жемчуг
- Камень Иолит
- Камень Коралл
- Камень Корнерупин
- Камень Кунцит
- Камень Рутиловый Кварц
- Камень Сапфир
- Камень Сердолик
- Камень Серпентин
- Камень Силлиманит
- Камень Содалит
- Камень Сфалерит
- Камень Тигровый глаз
- Камень Титанит (Сфен)
- Камень Топаз
- Камень Турмалин
- Камень Флюорит
- Камень Халцедон
- Камень Хризоколла
- Камень Хризопраз
- Камень Хромдиопсид
- Камень Цаворит
- Камень Цитрин
- Камень Цоизит
- Камень Шпинель
- Камень Янтарь
- Камень Яшма

Натуральний тигрове око овал кабошон 14*10мм купити в Україні Код товару: Е21809 Розмір каменів: 14*10* 4.6mm. Огранювання: овал кабошон Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження: ...
| Камінь: | тигрове око |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21240 Розмір каменів: 11.2X11.2Х7.2мм Огранювання: подушка (кушон) Чистота: VVS (є невеличка подряпинка, позначена на фото- гортай, вона не видима на око, лише при використанні оптичного з...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | квадрат, подушка, кушон |

Натуральний лабрадорит круг 10мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний цитрин пара купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15694 Розмір каменів: 9.1мм, 9.2мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е22084 Розмір каменю: 12.3*10.3*7.5мм Колір поліхромний фіолетовий з різними відтінками, що змінюються при різному куту світла Огр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 11*9.0мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору малиново-червоний. Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й огранен в формі овалу. Натурал...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 11.1*9.0мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара зелених агатів круг на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е15919 Размер камней: 9.78-9.8х5.1мм Огранка: круг Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение кам...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Хризопраз купити в Україні недорого. Захисні магічні властивості Хризопразу Оберіг: Хризопраз захищає від негативної енергії, зглазу, псування, заздрісників та ...
| Камінь: | хризопраз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 15*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний рожевий кварц класса ААА+ купить в Украине. Характеристика Код товара: Е21016 Розмір: 13.9*10.6*6.2mm. Огранка: овал Колір: рожевий кварц Чистота: VVS Обробот...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 14*10.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 11*9мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код тов...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний сапфір 9.5*7.9мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою майже 6 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.5*7.9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е15297 Розмір каменя: 10*10*7мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS1 Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 11.6*9.3мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристраст...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 11.6*9.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Код товару: Е21408 Розмір каменя: 13.8*9.9*6мм. Огранка: овальна діамантова з чеканкою Колір: змінюється при різному освітленні (як на фото) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походженн...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Двухцветный Турмалин Дравит кабошон купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Ук...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 10*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний рожевий кварц груша кабошон купить в Украине. Характеристика Код товара: Е22095 Розмір: 13*9*5.7mm. Огранка: груша кабошон Колір: рожевий кварц Чистота: VS2 О...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |




















.png)








































































