Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Прикраси по виду каміння
Прикраси по виду каміння (text_page 51)
- Камінь агат
- Камsнь Лабрадорит
- Камінь Аквамарин
- Камінь Аметист
- Камінь Аметрин
- Камінь Андезин
- Камінь Апатит
- Камінь Бірюза
- Камінь Вулканічна Лава
- Камінь Геліотроп
- Камінь Гранат Малі
- Камінь Діаспор (Султаніт)
- Камінь Кіаніт
- Камінь Кахолонг
- Камінь Корунд
- Камінь Лазурит
- Камінь Ларимар
- Камінь Лимонный Кварц
- Камінь Містик Кварц
- Камінь Місячний камінь
- Камінь Малахіт
- Камінь Мерлініт (Дендричний опал)
- Камінь Морганіт
- Камінь Мукаїт
- Камінь Обсидіан
- Камінь Око Шиви
- Камінь Онікс
- Камінь Опал
- Камінь Ортоцерас
- Камінь Перидот (Хризоліт)
- Камінь Петерсит
- Камінь Преніт
- Камінь Раухтопаз
- Камінь Родоніт
- Камінь Родохрозит
- Камінь Рожевий кварц
- Камінь Рубін
- Камінь Серафініт
- Камінь Смарагд
- Камінь Танзаніт
- Камінь Чароїт
- Камеінь Гранат
- Камень Грандідьєрит
- Камень Жемчуг
- Камень Иолит
- Камень Коралл
- Камень Корнерупин
- Камень Кунцит
- Камень Рутиловый Кварц
- Камень Сапфир
- Камень Сердолик
- Камень Серпентин
- Камень Силлиманит
- Камень Содалит
- Камень Сфалерит
- Камень Тигровый глаз
- Камень Титанит (Сфен)
- Камень Топаз
- Камень Турмалин
- Камень Флюорит
- Камень Халцедон
- Камень Хризоколла
- Камень Хризопраз
- Камень Хромдиопсид
- Камень Цаворит
- Камень Цитрин
- Камень Цоизит
- Камень Шпинель
- Камень Янтарь
- Камень Яшма

Натуральний блакитний апатит без огранування купити в Україні. Апатит - камінь гармонії з собою та навколишнім світом. Апатит дарує впевненість, комунікабільність. Ідеальний талісман для скромних, невпевнених у...
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 60*45мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21917 Розмір каменя: 25x18х16mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 25*18мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21356 Розмір: 30x 19x 14MМ. Огранка: без огранки Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 30*19мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь рубін 10*8.7мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10*8.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кабошон, круг |

Пара зелених агатів круг на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е21057 Размер камней: 9.75*9.75х5.7мм Огранка: круг Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение ка...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Пара аметистів 10мм огранка серце Код товару: Е15855 Розмір каменю: 10мм Колір фіолетовий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердіст...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товару: Е15630 Розмір каменю: 13.8*9.7*7.3мм Колір фіолетовий Огранювання: фантазійна Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.8*9.7мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Драгоценный камень рубин (без огранки) купить в Украине: цена, фото Натуральный рубин розового цвета (из-за молодости камня и отсутствия темных красных оттенков геммологи из Гемцентра Украины называют его "розовы...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 9.35*9.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Опал Ефіопський 20*11.8мм без огранки Код товару: Е21029 Розмір каміння: 20 x 12 x 7мм Огранування: без огранки Колір: жовтий з різнокольоровими включеннями (фото зробл...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 20*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21213 Розмір каменю: 13.9*8.5мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*8.5мм |
| Форма огранювання: | бріолет |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 10.5*8.3мм купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21862 Розмір каменів: 10.5x 8.3x 5.4мм Огранювання: овал (кабошон) Колір чорний Чистота: Opaque Обро...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 10.5*8.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е18016 Размер камней: 14х10х5.2mm. Огранка: овал кабошон Цвет: блакитний Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7 .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Аквамарин груша кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е21413 Розміо: 13Х10.2Х6.5мм Огранка: кабошон Колір: зелено-блакитний Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED ПоходженняСанта-...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | зелений, голубой |
| Розмір каменя: | 13*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный Янтарь (пара) маркиз кабошон купить в Украине Код товара: Е14357 Размер камней: 21X8X4 mm. Огранка: маркиз кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхожде...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 21*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22121 5.5Ct Розмір каміння: 13.8X7Х6.8мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 14*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |




















.png)








































































