Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Прикраси по виду каміння
Прикраси по виду каміння (text_page 50)
- Камінь агат
- Камsнь Лабрадорит
- Камінь Аквамарин
- Камінь Аметист
- Камінь Аметрин
- Камінь Андезин
- Камінь Апатит
- Камінь Бірюза
- Камінь Вулканічна Лава
- Камінь Геліотроп
- Камінь Гранат Малі
- Камінь Діаспор (Султаніт)
- Камінь Кіаніт
- Камінь Кахолонг
- Камінь Корунд
- Камінь Лазурит
- Камінь Ларимар
- Камінь Лимонный Кварц
- Камінь Містик Кварц
- Камінь Місячний камінь
- Камінь Малахіт
- Камінь Мерлініт (Дендричний опал)
- Камінь Морганіт
- Камінь Мукаїт
- Камінь Обсидіан
- Камінь Око Шиви
- Камінь Онікс
- Камінь Опал
- Камінь Ортоцерас
- Камінь Перидот (Хризоліт)
- Камінь Петерсит
- Камінь Преніт
- Камінь Раухтопаз
- Камінь Родоніт
- Камінь Родохрозит
- Камінь Рожевий кварц
- Камінь Рубін
- Камінь Серафініт
- Камінь Смарагд
- Камінь Танзаніт
- Камінь Чароїт
- Камеінь Гранат
- Камень Грандідьєрит
- Камень Жемчуг
- Камень Иолит
- Камень Коралл
- Камень Корнерупин
- Камень Кунцит
- Камень Рутиловый Кварц
- Камень Сапфир
- Камень Сердолик
- Камень Серпентин
- Камень Силлиманит
- Камень Содалит
- Камень Сфалерит
- Камень Тигровый глаз
- Камень Титанит (Сфен)
- Камень Топаз
- Камень Турмалин
- Камень Флюорит
- Камень Халцедон
- Камень Хризоколла
- Камень Хризопраз
- Камень Хромдиопсид
- Камень Цаворит
- Камень Цитрин
- Камень Цоизит
- Камень Шпинель
- Камень Янтарь
- Камень Яшма

Дорогоцінний камінь Аквамарин 16.5*7.8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15099 Розмір каменів: 11Х10Х7mm. Огранювання: немає Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Мадагаскар Твердість: 7.5-8 За бажанням покупця можна зробити сертифікат на камінь (вартість 1000грн робит...
| Камінь: | морганіт |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 11*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь спессартин гранат 10.2* 9.2мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартин гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україн...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10.2*9.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е22165 Вага: 5Ct Розмір: 17*13*3мм Огранка: немає Походження: Індія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 17*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Може самостійно стояти на поверхні Артикул: Е21532 Розмір каміння: 60X41Х32мм Огранювання: без огранки Чистота: OPA...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 60*41мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21735 Вага: 59.6 карат Розмір каменів: 34.5X30.6 X 5.3mm. Огранювання: кабошон Колір: як на фото Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 6.5 ....
| Камінь: | пренит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 34*30мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт пара груша кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код т...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 21*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений кіаніт купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний ...
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 40*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21355 Розмір: 31 x 24x 11MМ. Огранка: без огранки Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 31*24мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21354 Розмір: 22 x 21 x 18 MМ. Огранка: без огранки Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 22*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21778 Вага: 55.7Ct Розмір: 39.2*26.3*6.6мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 39*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22126 54Ct Розмір каміння: 36X15Х14мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: А...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 36*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит спектроліт купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити доро...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 39*22мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика Код товара: Е17236 Розмір: 42.2Х25.8Х6mm. Огранка: кабошон Колір: білий Чистота: Opaque Оброба: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7.5 В интернет магазине Topgems Вы имеете воз...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 42*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21797 Вага: 51.1Ct Розмір: 27.8*15.8*5.3мм Огранка: кабошон плаский (слайс) Походження: Індонезія Яшма малігано - це рідкісний вид яшми, який видобувається в Індонезії. Вона відома своїми уні...
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | мультиколор, коричневий |
| Розмір каменя: | 28*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |




















.png)








































































