Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Турмалін ✓ > Рожевий турмалін (Рубеліт)
Рожевий турмалін (Рубелліт) купити в Києві, Україні: ціна, фото. (text_page 4)
Натуральний рожевий турмалін купити в інтернет магазині: ціна за карат, фото, каталог

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15541 Розмір каміння: 5.1*4.0мм Огранювання: овал Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 5.0*4.0мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний рожевий турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17232 Розмір каміння: 3.95мм Огранювання: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17145 Розмір каміння: 3.97мм Огранювання: октагон Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний рожевий турмалін (рубелліт) 3.3мм купити в Україні ' Код товару: Е21991 Розмір 3.3*3.3*1.5мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Нігерия Тверді...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 3.63мм |
| Форма огранювання: | кругла |





























