Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Турмалін ✓ > Рожевий турмалін (Рубеліт)
Рожевий турмалін (Рубелліт) купити в Києві, Україні: ціна, фото. (text_page 2)
Натуральний рожевий турмалін купити в інтернет магазині: ціна за карат, фото, каталог

Рубеллит - Розовый Турмалин овал купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Украи...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 6*4.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камінь, потужн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6.4*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 5мм кушон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21643 Розмір каміння: 5.1*5.1*3мм Огранювання: кушон, подушка Чистота: VS1 Обробка:...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Рубелліт - Рожевий Турмалін груша купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камінь, ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7.8*5.2мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21551 Розмір каміння: 6.72X3.39Х2.54мм Вага: 0.49Ct Огранювання: октагон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, рожевий |
| Розмір каменя: | 6.7*3.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 4.5*4мм октагон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17257 Розмір каміння: 4.55X4.14Х2.75мм Огранювання: октагон Чистота: VS1 ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий |
| Розмір каменя: | 4.5*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е17032 Розмір каменя: 5.8*4.2*2.6mm. Огранка: кабошон Колір: як на фото Чистота:VS- SI Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твердість: 7.5 .....
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 4.9*4мм кушон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22113 0.42Ct Розмір каміння: 4.87*4.02*3.49мм Огранювання: кушон Чистота: VS2 Обро...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний рожевийТурмалін кабошон 4.3мм Код товару: Е21418 Розмір каменя: 4.3*4.3*2mm. Огранка: кабошон Колір: рожевий Чистота:VS- SI Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твердість: 7.5 ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральні рожеві турмаліни пара (рубеліт) 3.6мм купити в Україні Код товару: Е22103 Розмір: 3.6"3.6*2.1мм Вага: 0.35Ct Огранка: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 3.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21923 Вага: 0.34ct Розмір каміння: 5.2X4.1Х2.5мм Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 5.2*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 4.2мм кушон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17175 Розмір каміння: 4.25*3.91*2.81мм Огранювання: кушон Чистота: VS2 Обробка: UNHEAT...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий |
| Розмір каменя: | 4.25мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний рожевий турмалін (рубеліт) 4мм купити в Україні Код товару: Е22102 Розмір: 4*4*2.9мм Вага: 0.29Ct Огранка: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Тверд...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22055 Вага: 0.28ct Розмір каміння: 4.9X3.9Х2.1мм Огранювання: овал Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15036 Розмір каміння: 6.6X5.4мм Огранювання: овал Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 10.4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Рожевий турмалін - камінь енергії кохання. Він акумулюе навколо свого власника сприятливе біополе, відкрите до нових стосунків. Знімає ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 18*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |









































