Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Турмалін ✓ > Рожевий турмалін (Рубеліт)
Рожевий турмалін (Рубелліт) купити в Києві, Україні: ціна, фото. (text_page 3)
Натуральний рожевий турмалін купити в інтернет магазині: ціна за карат, фото, каталог

Код товара: Е13406 Размер камней:9.2 X 7.4Х4.1мм Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,5 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | розовый |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін октагон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15806 Розмір каміння: 9.5*5мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 9.5*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Камінь Рубеллит (багет): ціна, фото, купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь Турмалін, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь турмалін в Україні можна в інтернет магазині Topge...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 9.7*4.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (пара) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15487 Розмір каміння: 8.9X3.24 - 8.9Х3.29мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 9.0*3.25мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь червоний турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14494 Розмір каміння: 7.6X5.5Х4мм Огранювання: овал Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Тве...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.6*5.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 5мм квадрат купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17109 Розмір каміння: 5мм Огранювання: квадрат, принцесса Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь тур...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7.1*5.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Рубеллит - Розовый Турмалин овал купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Украи...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 6.2*5.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камінь, потужн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7.1*5.2мм |
| Форма огранювання: | груша |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камі...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | розовий |
| Розмір каменя: | 6*4.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рубелліт - темно-Рожевий Турмалін груша купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини....
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, коричневий |
| Розмір каменя: | 8*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Рубеллит - Розовый Турмалин овал купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Украи...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 5.8*5.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камінь, потужн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6.1*5.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15036 Розмір каміння: 6.6X5.4мм Огранювання: овал Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Т...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 6.6*5.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е15662 Размер камней: 4.1*6*2.5mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота:VS- SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7.5 В интернет магазине Topgem...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6*4.1мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Камень Рубеллит (багет): цена, фото, купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Украине можно в инт...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 5.8*3мм |
| Форма огранювання: | багет |









































