Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Сапфір > Овал
Сапфіри овальне огранювання: вартість, купити Україна, Київ, ціна. Овальний сапфір купити каталог, відео. (text_page 9)
Натуральний сапфір овал купити в Україні, Львові, Києві, Харкові, Миколаєві, Хмельницькому

Натуральний жовтий сапфір (пара) купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21505 Розмір каменя: 4.7*3.8*2.1мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: S1/2 Обробка: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4.7*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений не грітий сапфір 4*3мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17199 Розмір каменя: 4*3мм Огранка: овал Колір: зелений Чистота...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Желтый сапфир купить в Украине: цена, фото, каталог сапфиров Не знаете где купить редкий натуральный желтый Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить желтые сапфиры в Украине можно в интернет ...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір (пара) купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21996 Розмір каменя: 4*3*2мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1/VS2 Обробка: HEA...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синій сапфір Огранка овал 4.4*2.9мм Характеристика: Код товару: Е18052 Розмір каменя: 4.4*2.9*2.3мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний (фото зроблені при різному освітленні) Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.4*2.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Не знаєте де купити рідкісний натуральний помаранчевий Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити червоні, помаранчеві сапфіри з провінції Сонгеа в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У нас Ви підберете пот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Не знаєте де купити рідкісний натуральний помаранчевий Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити червоні, помаранчеві сапфіри з провінції Сонгеа в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У нас Ви підберете пот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 4.3*3.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синій сапфір Огранка овал 4.4*2.9мм Характеристика: Код товару: Е21997 Вага: 0.24Ct Розмір каменя: 4.5*3.4*1.88мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний (фото зроблені при різному освітлен...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.5*3.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1150 Размер камней: 10 X8 Х 4.7 mm. Огранка: овал Цвет: как на ото Чистота: SI2 Обработка: HEATED Происхождение камней: Цейлон Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е1146 Размер камней: 6X4.0Х2.3 mm. Огранка: ОВАЛ FACET Цвет: Royal blue Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение :Африка Твердость: 9.0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Рідкісний поліхромний необроблений сапфір (фіолетово-синій) Характеристика: Код товару: Е17023 Камінь: сапфір Колір: поліхромний (фіолетово-синій Огранка: овал Розмір: 6.2...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий, синій, різнокольоровий |
| Розмір каменя: | 6.3*4.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1133 Размер камней: 14.2 X11.7 Х 5.7 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: как на ото Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Цейлон Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е1108 Размер камней: 11 X8.5 Х4.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанный) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Код товара: Е40004 Размер камней: 9.3 X 10.5 X 7.3 mm. Огранка: овал кабошон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е1142 Размер камней: 11.4 X9.2 Х 5.8 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 11*9.1мм купити в Україні: ціна, фото В окрасі каменя присутній неперевершений космічний візерунок (лінії росту кристалу), що робить цей камінь дійсно особливим. Ідеальний і...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 11*9.1мм |
| Форма огранювання: | кабошон |








































