Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Сапфір > Овал
Сапфіри овальне огранювання: вартість, купити Україна, Київ, ціна. Овальний сапфір купити каталог, відео. (text_page 8)
Натуральний сапфір овал купити в Україні, Львові, Києві, Харкові, Миколаєві, Хмельницькому

Пара синіх волошкових сапфірів 3.2мм грушакупити в Україні Характеристика: Код товару: Е21187 Розмір каменя: 3.2мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 Походження каменя: Мадага...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Цейлонський блакитний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18024 Розмір каменя: 5*4*2.2мм. Огранка: овал Колір: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.95*3.85мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22068 Розмір каменя: 4.95*3.85*2.5мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.85*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21773 Вага: 0.41Ct Розмір каменя: 4.8*3.9*2.2мм Огранка: овал Колір: жовтий з зеленими нотками Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4.8*3.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні м...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.8*3.9мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.85*3.8мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21267 Розмір каменя: 4.85*3.8*2.1мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний&n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.85*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара синіх Royal Blue сапфірів 3.3мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22100 Вага: 0.38Ct Розмір: 3.3*2.3мм, 3.2*2мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 Походженн...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Пара блакитних Цейлонських сапфірів 3.2мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21754 Розмір каменя: 3.18-3.2мм Огранка: круг Колір: світлий блакитний Чистота: VS1 Походже...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21741 Вага: 0.4Ct Розмір каменя: 4.7*4.1*2.37мм Огранка: овал Колір: жовтий з зеленими нотками Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4.8*3.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.7*3.7мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21323 Розмір каменя: 4.7*3.7*2.1мм. Огранка: овал Колір: блакитн...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.7*3.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 5*3.9мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21485 Розмір каменя: 5*3.9*1.9мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний &n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір (пара) купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е18088 Розмір каменя: 4.8*3.8*2.4мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: H...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4.8*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний синій поліхромний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні мо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.7*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Не знаєте де купити рідкісний натуральний помаранчевий Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити червоні, помаранчеві сапфіри з провінції Сонгеа в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У нас Ви підберете пот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральні сині сапфір 0.34 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е22145 Розмір каменя: 2.2мм Огранювання: круг Колір: Royal blue Чистота: VS1...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні м...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.9*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |









































