Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 44)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Натуральний камінь бірюза (не пресована) з Сертифікатом купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інте...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 12.5*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е14795 Розмір каменів: 15X 5мм Огранювання: багет Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Вага: | 3.78Ct |
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 15*5мм |
| Форма огранювання: | багет |

Код товара: Е1007 Вес:3.78Ct Размер:12.2 X 9.9 X 3.9мм Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Австралия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Код товара: Е130049 Размер камней: 11.6X 10.0Х6.1мм Огранка: овал fancy Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Рідкісний Натуральний зелений апатит котяче око 10.0*7.6мм купити в Україні. Апатит - камінь гармонії з собою та навколишнім світом. Апатит дарує впевненість, комунікабільність. Ідеальний талісма...
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*7.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний сапфір 8.6*6.8мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою майже 4 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.6*6.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

характеристика: Код товару: Е15997 Розмір каменів: 10.8*7.6*5.4мм Огранювання: немає Колір: оранжево-коричневий в тіні, мандариново-вогняний на сонці Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження камені...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10.8*7.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Рожевий кунцит (сподумен) купити в Україні Код товару: Е22112 Вага: 3.6 карата Розмір каменів: 9.8X8Х6мм Огранювання: овал Колір: рожевий Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження камені...
| Камінь: | кунцит |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) 14*10мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет ма...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь рубін 10*8.0мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору малиново-червоний. Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й огранен в формі овалу. Натурал...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь Гірський кришталь (білий кварц) без огранки: купити в Україні, ціна Херкімерський Алмаз ( Діамант Гекмайєра) - унікальні кристали гірського кришталю високої ювелірної чистоти та блиску, що робить їх...
| Камінь: | херкімерський алмаз, кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10.7*9.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральна Іранська бірюза (не пресована) груша 10*7мм купити в Україні. Не знаєте де купити Іранську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Код товару: Е14729 Розмір каменя: 9.2*9.2*5.9мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: SI1 (незначні включення і маленька точка-виїмка на камені з тильного боку, практично не видно, на фото відобразити ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е14024 Размер камней: 7 x 5 x 3.5 - 7 х 5.2 х 3.5 mm Огранка: багет (прямоугольник) Цвет: как на фото Чистота: VS-SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 9 Магические сво...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | багет |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)













.jpg)



















