Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 145)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Код товару: Е21233 Вага: 4.96 карат Розмір каменю: 12.1*9.9*5.7мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Опал Ефіопський 16*11мм без огранки Код товару: Е14713 Розмір каміння: 16 x 11 x 8 MМ. Огранування: без огранки Колір: білий молочний з різнокольоровими включеннями Ч...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 16*11мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь неограненний перидот в...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный камень розовый кварц купить в Украине. Купить натуральный розовый кварц в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень розовый ...
| Камінь: | розовый кварц |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 9.5*12.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14004 Размер камней: 13 x 9 x 6 MМ. Огранка: октагон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Замбия Цвет: зеленый .....
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 12*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний зелений апатит без огранування купити в Україні. Апатит - камінь гармонії з собою та навколишнім світом. Апатит дарує впевненість, комунікабільність. Ідеальний талісман для скромних, невпевнени...
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пара зелених оніксів груша на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е15979 Размер камней: 21х7мм Огранка: груша з чеканкою Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхожде...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Если Вы хотите купить натуральный желтый Мескиканский опал, не переживайте, цена на него в нашме магазине не будет высокой. Купить натуральные желтый опал в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний Балтійський бурштин пара овал 14.2*10.2мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е17272 Розмір каменів: 14.2Х10.2мм Огранювання: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь білий кварц купити в Україні. Купити натуральний білий кварц в Україні: ціна, фото, каталог каменів Не знаєте де купити натуральний камінь білий кварц круглого ограновування, не переживайте, Ми В...
| Камінь: | кварц |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10.3мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Натуральний камінь зелена бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити зелену Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13.6*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Если Вы хотите купить натуральный рубин, очень тяжело найти достойный экземпляр. Купить драгоценный камень рубин в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и огранку камней дл...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15036 Розмір каміння: 6.6X5.4мм Огранювання: овал Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 10.4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Код товару: Е15463 Вага: 4.78Ct Розмір : 11.7X 11.5 X 7.2 mm. Огранування: трилліон Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Бразилія .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11.7мм |
| Форма огранювання: | трилліон |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)

































