Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 143)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Код товара: Е11112 Размер камней: 8.4X7 Х4.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Натуральный янтарь: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14377 Размер камней: 13Х13Х5.5mm. Огранка: квадрат кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Тв...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 13*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний цитрин пара трилліон купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15877 Розмір каменів: 8.96мм, 9мм Огранювання: трилліон Колір...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21311 Розмір каміння: 12X5.7Х5.6мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 12*5.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14002 Размер камней: 24 x 22 x 16 MМ. Огранка: без огранки Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Цвет: фиолетовый .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 24*22мм |

Дорогоцінний камінь Содаліт ( Намібія) купити в Україні: ціна, фото Артикул: е21351 Камінь: Содаліт Вага: 49.2 Карати Розмір: 30*20*13.8мм Огранки: немає Походження: Намібія .....
| Камінь: | содаліт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 30*120мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Моховый агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень моховый агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень моховый агат в Ук...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 50*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі кола, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 26.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е17079 Розмір каменя: 39х25.5 mm Огранка: овал кабошон Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 39*25мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Розовый кварц без огранки купить в Украине Код товара: Е14331 Размер камней: 63 x 42 x 38 MМ. Огранка: без огранки Цвет: как на фото Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бр...
| Камінь: | розовый кварц |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 63*42мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е40006 Размер камней: 19.6 X 25.0 X 13.7 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка:UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | розовый кварц |
| Колір каменя: | розовый |

Натуральний камінь Гірський Кришталь кристал колекційний Гірськи́й кришта́ль — мінерал, чистий природний діоксид кремнію, безбарвний, прозорий різновид кварцу, одна з кристалічних модифікацій...
| Камінь: | кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 39*16мм |
| Форма огранювання: | кристал, без огранки |

Натуральный розовый кварц купить в Украине. Купить минерал розовый кварц в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень розовый к...
| Камінь: | розовый кварц |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 57*42мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 45.9Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натурал...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 21*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит круг, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабрад...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 26.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, круг |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 30*20мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)































