Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 142)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Код товара: Е17280 Размер камней: 13.7х9.7х5mm. Огранка: овал кабошон Цвет: зелений Чистота: TRANSLUCENT Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7 .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13185 Размер камней: 11*11*7mm. Огранка: принцесса (квадрат) Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | принцесса |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь цитрин, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь цитрин в Україні м...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 11*11мм |
| Форма огранювання: | антична |

Натуральний камінь бірюза пара 11*9мм (без обробки, не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в ...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна плямиста Тібетська бірюза (не пресована) маркіз купити в Україні. Не знаєте де купити Тібетську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*12.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13116 Размер камней: 14.3Х10Х4.6 mm. Огранка: кабошон Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный янтарь: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14375 Размер камней: 23Х12Х5.5mm. Огранка: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Тверд...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 23*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Необработанный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин без огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный каме...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный Янтарь (пара) овальной формы купить в Украине Код товара: Е14356 Размер камней: 14X10X5 mm. Огранка: овал кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение :Балтия...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Берил Геліодор без огранування купити в Україні Код товара: Е15094 Розмір каменя: 15x 9x 6мм Огранування: немає Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | берил |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 15*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е12753 Размер камней: 3X2 - 3 X 2.1mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 3мм |

Натуральний блакитний апатит без огранування купити в Україні. Апатит - камінь гармонії з собою та навколишнім світом. Апатит дарує впевненість, комунікабільність. Ідеальний талісман для скромних, невпевнених у...
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е14525 Розмір: 11*6*6mm. Огранування: без огранки Колір: зелений Чистота: VS1 Походження: Африка Твердість: 9 .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е130038 Размер камней: 5X 3мм Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е1243 Размер камней: 7,0X4.5- 8.0Х5.0 mm. Огранка: бриолет (просверлен) Цвет: зеленый Чистота: VVS-VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Пакистан Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*5мм |
| Форма огранювання: | бриолет |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































