Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 144)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Драгоценный камень флюорит купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень флюорит, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить минерал Флюорит в Украине можно в и...
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 98*60мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13129 Размер камней: 28Х16Х15 mm. Огранка: нет Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 28*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний колекційний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Вартість цитрину 19$/Карат. Дорогоцінний камінь цитрин огранки овал розміром 26*18мм в насиченому золотисто...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 30*23мм |
| Форма огранювання: | овал |

Кружевной агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень кружевной агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень кружевной агат в Украин...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 45*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Необроблений танзаніт купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14487 Розмір каменя: 8*10.4*5.7мм Колір: синій Огранування: без огранки Чистота: Transparent Обробка: UNHEATED Походження: Танзания Твердіс...
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21734 Вага: 41Ct Розмір: 32*32*5.4мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 32мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Великий натуральний аметист з Сертифікатом. Гідний камінь для інвестицій та подарунку колекціонеру! Код товару: Е15511 Розмір каменю: 24.52*24.68*12.76мм Колір фіолетовий Огран...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Моховый агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень моховый агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень моховый агат в Ук...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 38*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь іоліт необроблений (рідкісного кольору) купити в Україні. Іоліт - камінь, що допомагає знайти вихід із складних життєвих ситуацій Іоліт - особливо необхідний тим у кого багато боргів....
| Камінь: | іоліт |
| Колір каменя: | фіолетово-жовтий |
| Розмір каменя: | 24*20мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика: Код товару: Е15580 Розмір каменя: 24*19*13мм. Огранка: овальна з чеканкою Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Болівія Твердість: 7.5...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 24*19мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Необроблений Аметрин (без огранювання) : фото, ціна, купити в Україні. Справжній скарб для колекціонерів та поціновувачів дорогоцінного каміння. Камінь аметрин - камі...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 29*20мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е21015 Розмір каменя: 30х21 mm Огранка: овал кабошон Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 30*21мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 40.47Ct купити в Україні: ціна, фото. Фото зроблено при яскравому та денному світлі (гортайте вправо) Характеристика: Артикул: Е17205 Розмір каменів: 2...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 25*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный камень Рутиловый кварц (кварц волосатик) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Рутиловый кварц, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоц...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 20*8мм |
| Форма огранювання: | маркиз |

Код товара: Е13410 Размер камней: 3.2 X 2.0 - 2.0 X 3.0 mm. Огранка: круглая Цвет: белый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | белый |
| Розмір каменя: | 3мм |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)

































