Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 74)

Пара смарагдів огранки маркіз вагою 0.8Ct і розміром 5.97*4.09мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю &...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Замбія |

Синьо-чорний натуральний сапфір 5мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22056 Вага: 0.8Ct Розмір каменя: 5*4.98*3.8мм. Огранка: круг Колір: темно-...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, чорний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Таїланд |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 5.4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15974 Розмір каменя: 5.4*3.2мм. Огранка: круг Колір: с...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральний Смарагд огранювання Октагон вагою 0.8Ct і розміром 6.13 * 4.19мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфоло...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.13*4.19мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Рожевий турмалін (рубеліт) без огранки купити в Україні Код товару: Е21947 Розмір каменів: 11.5х3х3мм Огранювання: без огранки Чистота: VS/VS1 Обробка: UNHEATED Походження каменів: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 11.5*3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь коричневий турмалін 7*5.7мм купити в Україні овал Артикул: Е18090 Розмір каміння: 7X 5.7Х3.3мм Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 7*5.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика Код товару: Е21875 Розмір каменя: 7.2Х5.3Х3.3mm. Огранка: овал Колір: світлий зелено-блакитний Чистота: VS1/2 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 &n...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Чистий натуральний Смарагд огранювання груша вагою 0.88Ct (0.88 Карата) і розміром 7*5.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7*5.2мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Замбія |

Натуральний родоліт гранат малиновий з уходом в чорний 7 * 5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22053 Розмір каменів: 7Х5Х3.1mm. Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный черный опал купить в Украине. Код товара: Е14366 Вес: 0.88Ct Размер : 10.94 X 6.18 Х 3.0 mm. Огранка: груша кабошон Цвет: как на фото Чистота: OPAQUE Обработка: UNH...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 11*6мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Натуральний жовтий мексиканський Опал 8*6мм купити в Україні Купити дорогоцінний камінь жовтий Опал в Києві Характеристика Код товару: Е21359 Розмір каменю: 8*6*3.5мм Огранювання: овал кабошон...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Пара Жовто-зелених поліхромних сапфірів 4.8*4.2мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15527 Розмір каменя: 4.76*4.23мм; 4.8*4.15мм. Огранка: багет Кол...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 4.8*4.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рідкісний поліхромний необроблений сапфір (фіолетово-коричнево-зелений) Єдиний в своєму роді! Другого такого не існує! Характеристика: Код товару: Е21860 Камінь: сапфір Колір: поліхром...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-чорний натуральний сапфір 5мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21353 Вага: 0.87Ct Розмір каменя: 5*5*3.78мм. Огранка: круг Колір: темно-с...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, чорний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Таїланд |

Сині сапфіри Royal blue пара 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за пару Код товару: Е22143 Розмір каменя: 5*4*2.5mm, 5*3.9*2.2mm Огранка: овал Колір: Royal blue&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный Желтый Мексиканский Опал купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень желтый опал овальной огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |



















.png)

























