Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 72)

Код товара: Е1248 Размер камней: 6,9 X 5.7 X 4.0 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: оранж Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевый |

Код товара: Е130058 Размер камней: 8.2Х6.0Х3.9мм Огранка: груша Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8.5*6.0мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синьо-зелений турмалін без огранки купити недорого Код товару: Е21396 Розмір:12.6X2.6Х2.6мм Огранка: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження :Нігерія Твердість: 7,5 .....
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12.6*2.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний зелений турмалін купити в Україні Код товара: Е15023 Размер камней: 7.3X5.4мм Огранка: груша Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,5 &...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.3*5.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика: Код товару: Е15315 Розмір каменя: 6.8*4.8*3.3mm. Огранка: груша Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження&n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.8*5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Код товару: Е15835 Розмір каменя:6.6 X 4.2мм Огранка: багет Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Ніге...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 6.6*4.2мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний жовто-оранжевий сапфір маркіз купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21346 Вага: 0.9Ct Розмір каменя: 8.8*4.2mm. Огранка: маркіз Кол...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8.8*4.2мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 8.2*6.1мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин в форме капли, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&nbs...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*6 |
| Форма огранювання: | груша |

Пара зелених поліхромних сапфірів 5.2*4мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15824 Розмір каменя: 5.3*4мм; 5.2*4мм. Огранка: груша Колір: зелений Чистота: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.2*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Купить драгоценный камень опал в Украине Натуральный дымчато-радужный опал огранка кабошон. Код товара: Е14349 Размер камней: 8.67X 6.75Х 3.4мм Огранка: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обрабо...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8.7*6.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |
| Країна: | Австралія |

Натуральний родоліт гранат огранки круг 6мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21753 Розмір каменів: 5.95*3.5мм Огранювання: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твер...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір круг 5.8мм з Сертифікатом купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15584 Розмір каменя: 5.8*5.8*3.9мм Огранка: круг Колір...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний блакитний Montana Сапфір (США) Характеристика: Код товару: Е21995 Розмір каменя: 7*5*3.5mm. Огранка: груша Колір: як на фото Чистота: VS1/2 Походження каменя: США (М...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | США |

Код товару: Е21707 Вага: 0.97ct Розмір каменя: 6.1*6.1*3.3мм Колір: блакитний Огранування: круг Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 За бажанням покупця можна замовити ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |



















.png)
























