Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 71)

Дорогоцінний камінь рубін 5.9мм круг купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 6мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21732 Вага: 1.05ct Розмір каменя: 6*6*3.36мм. Огранка: круг Колір: чорний (з легкими син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральний Смарагд огранювання Октагон вагою 1.05Ct і розміром 7.1 * 5мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.1*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Натуральний синій сапфір 1.05 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21308 Розмір каменів: 6* 5.28* 3.7mm. Огранювання: овальне Колір: як на фото насичений...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6*5.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21022 Розмір каменів: 8X6мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений агат овал : ціна, фото, каталог Код товару: Е21066 Розмір: 7.9*5.87х3.84мм Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VS Обробкп: UNHEATED Походження: Ботсвана Твердість: 7 ....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Ексклюзивний камінь! Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14981 Розмір каміння: 7.5X5.4мм Огранювання: октагон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 7.5*5.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні Артикул: Е14721 Розмір каміння: 5.6 X 4.9Х4.0мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Тверд...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.6*4.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь блакитно-зелений турмалін октагон купити в Україні Код товару: Е15586 Розмір каменів: 11.3Х3.2мм Огранювання: без огранки Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 11*3мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний жовтий сапфір груша купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15765 Розмір каменя: 7.7* 6 мм Огранка: груша Колір: як на фото Чист...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 6.2*6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Смарагд з Сертифікатом огранки круг вагою 1.03Ct і розміром 6.49мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія к...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний родоліт гранат преміум класу овальної огранки 7.1 * 4.9мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е14617 Розмір каменів: 7.1Х4.9Х3.2mm. Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED П...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 7.1*4.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний рожевий сапфір овал купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14982 Розмір каменя: 6.2*5.3мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS2 Обробка: UNHEATE...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний імперіал топаз 6мм (круг) купити в Україні Код товару: Е21885 Розмір каменю: 6*6*3.5мм Колір: світлий золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Походження: Бразил...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 5.6мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15607 Розмір каменя: 5.6*3.7мм. Огранка: круг Колір: синьо-з...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Дорогоцінний камінь оранжево-коричневий турмалін 6.2мм купити в Україні круг Артикул: Е14977 Розмір каміння: 6.2X 6.2Х4.0мм Огранювання: круг Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Н...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | золотистий |
| Розмір каменя: | 6.2м |
| Форма огранювання: | кругла |



















.png)

























