Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 68)

Черно-синий опал купить в Украине Код товара: Е1056 Вес:1.24Ct Размер:11.20 x 7.70 x 4.20 mm Огранка:овал Цвет: сине-черный мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, чорний, синій |
| Розмір каменя: | 11*7.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1054 Вес:1.24Ct Размер:9.80 x 6.70 x 3.80 MM Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 9.8*6.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 5.7мм купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е15642 Вага: 1.23 Карата Розмір каменів: 5.7x 3.4мм Огранювання: круг (кабошон) Колір чорний Чист...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 5.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е14599 Розмір каменів: 6.2Х4.8Х3.7 мм Огранювання: Октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Мадагаскар Твердість: 7.5 Гессонит гранат (гроссуляр гранат, хессоніт гранат) ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 6.2*4.8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е1114 Размер камней: 7 x 5.3 x 3 Mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: черний Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Код товара: Е1037 Вес:1.1Ct Размер:8.48 x 8.28 x 4.88 MM Огранка: капля Цвет: мультиколор Происхождение: Австралия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8.5*8.3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь рубін 5мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Смарагд огранки круг вагою 1.1Ct і розміром 6.45мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю "...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Рубін 5мм круглої огранки купити в Україні Рубін діаметром 5мм купити в Україні. Це ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ограновані в класичній круг...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 5.9мм октагон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15903 Розмір каміння: 5.9X5.8Х4.3мм Огранювання: октагон Чистота: VS1 Обр...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий |
| Розмір каменя: | 5.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Зелений поліхромний турмалін купити в Україні Артикул: Е21389 Розмір каміння: 5.9X 5.8Х 3.7мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний Смарагд огранювання кабошон вагою 1.19Ct і розміром 6.7мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбія, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морф...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний жовтий сапфір груша купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15772 Розмір каменя: 7.2*5 мм Огранка: груша Колір: як на ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 7.2*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Драгоценный камень Аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аквамарин&nb...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 6*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений поліхромний турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е18010 Розмір каміння: 7.5X 4.97Х 3.68мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.9*5.1мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е21390 Розмір каменя: 5.04*2.96мм, 5.06*3.23 Колір: світо-блакитний Огранування: кругле Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 Сертифікат в комплекті &nbs...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |



















.png)
























