Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 89)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Дорогоцінний камінь Опал Ефіопський 16*11мм без огранки Код товару: Е14713 Розмір каміння: 16 x 11 x 8 MМ. Огранування: без огранки Колір: білий молочний з різнокольоровими включеннями Ч...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 16*11мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь неограненний перидот в...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14004 Размер камней: 13 x 9 x 6 MМ. Огранка: октагон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Замбия Цвет: зеленый .....
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 12*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Если Вы хотите купить натуральный желтый Мескиканский опал, не переживайте, цена на него в нашме магазине не будет высокой. Купить натуральные желтый опал в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е15463 Вага: 4.78Ct Розмір : 11.7X 11.5 X 7.2 mm. Огранування: трилліон Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Бразилія .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11.7мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 12*10мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код то...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13.5*7.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е14021 Размер камней: 10 x 9 x 7 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14088 Размер камя: 8.4*10.2*5.1мм Цвет: синий Огранка: кабошон Чистота: SI1 Обработка: HEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 9 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13132 Размер камней: 15Х7Х6 mm. Огранка: нет Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Африка Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 15*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин овал 13.6*10.9мм купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити натуральний аквамарин овальної огранки...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.6*10.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13.5*7.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21393 Розмір каменю: 14*10*6.3мм Колір поліхромний фіолетовий з рожевими відблисками на сонці Огранювання: груша Чистота: VVS ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Аквамарин 4.5 Карат кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е15054 Розмір каменя: 11.8Х9.3Х6.0mm. Огранування: кабошон овал Колір: (AQUA BLUE) блакитний Чистот...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.8*9.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |















































