Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 86)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Код товара: Е14012 Размер камней: 15 x 9 x 8 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21251 Розмір каменю: 13.6*10.3*8.2мм Колір поліхромний фіолетовий з різними відтінками, що змінюються при різному куту світла Огр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.6*10.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13127 Размер камней: 21Х8Х6 mm. Огранка: нет Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Африка Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 21*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень Опал без огранки (сырье) купить в Украине (фото сделано при искусственном освещении) Код товара: Е14319 Размер камней: 16 x 10 x 9MМ. Огранка: без огранки Цвет: белый молочный ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 16*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 12*10мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е133006 Размер камней 14.5Х 11.5X 7.8 Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мексика Твердость: 6,5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21228 Розмір: 11*9*5.4мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки Колі...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Болдер опал серце з Мексики (Халіско) купити в Україні: фото, ціна, каталог. Рідкісний інвестиційний болдер опал (короїт) з штату Халіско, Мексика. Цей унікальний, неперевершеного окрасу камінь станет розкішним д...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневый, мультиколор |
| Розмір каменя: | 14.95*13.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1142 Размер камней: 11.4 X9.2 Х 5.8 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Драгоценный камень необработанный аметист купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аметист без огранки р...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 11*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Необработанный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин без огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный каме...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 15*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13403 Вес: 6.07Ct Размер : 12.0 X 9.8 X 7.5 mm. Огранка: подушка Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 &n...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Код товару: Е21455 Вага: 6.05 карат Розмір каменю: 14*10*6мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 11*9.1мм купити в Україні: ціна, фото В окрасі каменя присутній неперевершений космічний візерунок (лінії росту кристалу), що робить цей камінь дійсно особливим. Ідеальний і...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 11*9.1мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 55Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральн...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 33*19мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень необработанный аметист купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аметист без огранки р...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 25*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |















































