Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 84)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Натуральный камень Рутиловый кварц (кварц волосатик) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Рутиловый кварц, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоц...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 15мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Колекційний аметист 9.35Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е15862 Розмір каменів: 12.94*12.8*7.97mm. Огранювання: октагон Колір:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е1108 Размер камней: 11 X8.5 Х4.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанный) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Пара аметистів 10мм кушон (подушка) Код товару: Е18025 Розмір каменю: 10.3*10.3*6.8мм, 10.2*10.2*6.4мм Колір фіолетовий Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Боліві...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Код товара: Е40004 Размер камней: 9.3 X 10.5 X 7.3 mm. Огранка: овал кабошон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товару: Е15395 Вага: 8.17Ct Розмір : 14X 10 X 8 mm. Огранування: кушон (подушка з чеканкою) Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Бр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | подушка, кушон |

Необработанный камень перидот (хризолит) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень хризолит без огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоцен...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 11*11мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 75.6Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натурал...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 30*25мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: МК10028 Длина: 44см Камень: эфиопский опал Размер камней: 4мм - 8мм Вес: 71Ct .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Пара аметистів 10мм круглої форми Код товару: Е15759 Розмір каменю: 10мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е13134 Размер камней: 20Х8Х8 mm. Огранка: нет Чистота: IF Обработка: UNHEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 20*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний аметист з Болівії 14*11мм купити Україна Київ Код товару: Е17258 Розмір каменю: 14*11.7*6.4мм Колір фіолетовий Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHE...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 14*11мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е1012 Вес:7.80Ct Размер:12.5 X 12.2 X 6.2 Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Драгоценный камень Опал без огранки (сырье) купить в Украине Код товара: Е14313 Размер камней: 18 x 13 x 7 MМ. Огранка: без огранки Цвет: белый молочный с разноцветными включениями Чистота: S...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 18*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень необработанный аквамарин купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аквамарин ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 17*11мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь аметист 7.67Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям круглої огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 13.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |














































