Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 83)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Арт-Дизайн: Серебряное кольцо с натуральными камнями "Веточка" Серебряное кольцо с драгоценными камнями купить в Украине. Украшение в наличии. Доставим серебряные украшения с самоцветами ...
| Розмір каблучки: | 19 |
| Камінь: | аметист, перидот |
| Колір каменя: | мультиколор |

Каблучка з смарагдом, сапфірами в чорному родії "Етно" 19р Код товару: К1938 Срібло 925 проби (проба стоїть), чорний родій, позолота Розмір: 19 Вага: 9.7г Розмір лицьової частини: 22X 20мм 100% ...
| Розмір каблучки: | 19 |
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |

Premium Edition! Серебряный браслет с сапфирами в позолоте купить в Украине Код товара: Ф1180 Серебро 925 пробы (проба стоит) Длина: 18.0см Ширина 10мм Вес: 22.4г 100% природные к...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: С1516 Серебро 925 пробы (проба стоит) Вес:7.45г Серьги: застежка – англ. Размер лицевой части: 20X 18мм 100% природные камни: зеленый аметист (празиолит), зеленый агат Размер камней 1...
| Вид виробу: | сережки |
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |

Код товару: К1961 Срібло 925 проби (проба стоїть на виробі), позолота Камінь: чорні перли (прісноводний), сапфір Розмір каблучки: 17.5 Вага: 8.4г Розмір осіб. частини: 24 * 24мм Походження каменів: Таїланд Чи...
| Розмір каблучки: | 17.5 |
| Камінь: | перли, сапфір |
| Колір каменя: | чорний |

Колекційний Дорогоцінний камінь Аквамарин з рідкісними включеннями рутилу 11.2*9.17мм купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний аметист з Руанди купити Україна Київ Код товару: Е17255 Розмір каменю: 10.2*8.2*4.9мм Колір фіолетовий поліхромний Огран...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Купити Австралійський райдужний опал 10.7* 8.3мм овал в Україні Натуральний райдужний опал огранювання овал з яскравими жовтими, зеленими, червоними відтінками Код товару: ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 10.7*8.3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Рідкісний поліхромний необроблений сапфір (фіолетово-синій) Характеристика: Код товару: Е17023 Камінь: сапфір Колір: поліхромний (фіолетово-синій Огранка: овал Розмір: 6.2...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий, синій, різнокольоровий |
| Розмір каменя: | 6.3*4.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14050 Размер камней: 26х12.6х6.4mm. Огранка: фантазийная - рыбка Цвет: фиолетовый Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 26*13мм |
| Форма огранювання: | фантазийная |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 24*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, маркіз |

Код товара: Е1070 Размер камней: 16.3 X 13.2 X 8.2 mm. Огранка: изумрудная Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мексика Твердость: 6 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 18*12мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий натуральний аметист груша. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15879 Розмір каменю: 15.9*11*9.5мм Колір фіолетовий з ефекто...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е1133 Размер камней: 14.2 X11.7 Х 5.7 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: как на ото Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Цейлон Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е14...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 17*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |















































