Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для Овна
Каміння для Знаку Зодіаку Овен: каталог, купити в Україні. Прикраси з камінням для Овнів. (text_page 42)
Каміння талісмани для Знаку Зодіаку Овни. Яке каміння підходить Овнам по гороскопу

Драгоценный камень необработанный аметист купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аметист без огранки р...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 16*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14086 Размер камя: 11.1*13.3*7.0мм Цвет: фиолетовый Огранка: кабошон Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 11*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е10861 Размер камней: 11,1X11.2X 7,2 mm Огранка: круглая (кабошон) Цвет: ФИОЛЕТОВЫЙ Чистота: SІ Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е128007 Размер камней 12.3X 10.9 Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Китай Твердость: 4,0 .....
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | зеленый |

Код товара: Е14012 Размер камней: 15 x 9 x 8 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21251 Розмір каменю: 13.6*10.3*8.2мм Колір поліхромний фіолетовий з різними відтінками, що змінюються при різному куту світла Огр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.6*10.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний рубін без огранки 10.4мм купити в Україні: ціна, фото Натуральный рубин розового цвета (из-за молодости камня и отсутствия темных красных оттенков геммологи из Гемцентра Украины называют его "розовым ...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 10.4*10.1мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень необработанный аметист купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аметист без огранки р...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 11*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Звездчатый Рубин (звездный рубин) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень звездчатый рубин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень звезд...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | бордовый |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний рубін без огранки 11мм купити в Україні: ціна, фото Натуральний рубін рожевого кольору (через відсутність темних червоних відтінків гемологи з Гемцентру України називають його "рожевим сапфіром&...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 13.6*6.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13403 Вес: 6.07Ct Размер : 12.0 X 9.8 X 7.5 mm. Огранка: подушка Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 &n...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Код товару: Е21455 Вага: 6.05 карат Розмір каменю: 14*10*6мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е21720 Розмір каменя: 40.5х25х6mm Огранка: груша кабошон Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED П...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 40*25мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний флюорит без огранування (кристал) з Сертифікатом. Характеристика Код товара: Е15190 Размер камней: 65х40х30mm. Огранка: нет Цвет: синьо-зелено-блакитний Чистота: VS-SI Обраб...
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 65*40мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

☑️Артикул: е21781 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 57Ct ☑️Розмір: 38.7*26.4*7.4мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 39*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика: Код товару: Е21338 Розмір каменів: 25 * 17 * 16.4мм Огранювання: немає Колір зелений Походження каменю: США Камінь повністю відповідає Технічним умовам і гемологічним стандартам За...
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 37*25мм |
| Форма огранювання: | без огранки |


















































