Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для Овна
Каміння для Знаку Зодіаку Овен: каталог, купити в Україні. Прикраси з камінням для Овнів. (text_page 40)
Каміння талісмани для Знаку Зодіаку Овни. Яке каміння підходить Овнам по гороскопу

Код товара: С1516 Серебро 925 пробы (проба стоит) Вес:7.45г Серьги: застежка – англ. Размер лицевой части: 20X 18мм 100% природные камни: зеленый аметист (празиолит), зеленый агат Размер камней 1...
| Вид виробу: | сережки |
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |

Код товару: Е17248 Розмір каменів: 20.1Х10.3Х5.1мм Огранювання: багет Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Аргентина Твердість: 7.5 В інтернет магазині ...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | багет |

Код товару: Е17247 Розмір каменів: 20.15Х10.15Х5.2мм Огранювання: багет Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Аргентина Твердість: 7.5 В інтернет магазин...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | багет |

Колекційний Експонат - Агат музейного зразка Величезна Жеоди агату 127 * 114мм: фото, ціна, купити в Україні. Купити натуральну Жеоди фіолетового агату в Україні Характеристика Код товару: Е15188 Розмі...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 127*114мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е17241 Розмір каменів: 20Х10Х5мм Огранювання: багет Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Аргентина Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems ...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний аметист з Руанди купити Україна Київ Код товару: Е17255 Розмір каменю: 10.2*8.2*4.9мм Колір фіолетовий поліхромний Огран...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е17242 Розмір каменів: 20Х10Х5мм Огранювання: багет Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Аргентина Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems ...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | багет |

Код товару: Е21012 Розмір каменів: 20.2*10.1*5.1мм, 19.6Х10.6Х4.7мм Огранювання: октагон Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7.5 ...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь рубін 14*11.4мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, великого розміру в огра...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 14.11*11.54мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е14050 Размер камней: 26х12.6х6.4mm. Огранка: фантазийная - рыбка Цвет: фиолетовый Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 26*13мм |
| Форма огранювання: | фантазийная |

Натуральный оникс груша кабошон купить в Украине Код товара: Е14358 Размер камней: 50X33X5mm. Огранка: груша кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка ...
| Камінь: | оникс |
| Колір каменя: | черный |
| Розмір каменя: | 50*33мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е128008 Размер камней 13.2X 10 Огранка: октагон Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Китай Твердость: 4,0 .....
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | зеленый |

Великий натуральний аметист груша. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15879 Розмір каменю: 15.9*11*9.5мм Колір фіолетовий з ефекто...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | груша |

Колекційний аметист 9.35Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е15862 Розмір каменів: 12.94*12.8*7.97mm. Огранювання: октагон Колір:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний онікс кабошон купить в Украине Код товара: Е21019 Размер камней: 47X35X5.5mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 47*35мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Пара аметистів 10мм кушон (подушка) Код товару: Е18025 Розмір каменю: 10.3*10.3*6.8мм, 10.2*10.2*6.4мм Колір фіолетовий Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Боліві...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |



















































