Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для льва
Для льва (text_page 58)

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е17206 Вага: 0.34Ct Розмір каменя: 5.88*3.3mm. Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: VS...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5.9*3.3мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральні сині сапфір 0.34 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е22145 Розмір каменя: 2.2мм Огранювання: круг Колір: Royal blue Чистота: VS1...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Червона Шпінель маркіз пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15218 Розмір каменів: 4.4*4.1*1.8mm. Огранювання: кушон Чистота: VS Колір: червоний Обробка: UNHEATED Походження: М&...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 4.4*4.1мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Натуральний синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні м...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.9*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14787 Вага: 0.33Ct Розмір каменя: 6.08*3.0mm. Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: VS...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6.1*3.0мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний родоліт гранат Малаві 4мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21618 Розмір каменів: 4Х4Х2.7mm Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві Твердість: 7.0 ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого синього кольору (дуже грає на Сонце) Код товару: Е21924 Розмір каменів: 4*4*2.5мм Огранювання: серце Колір: як на фото Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний синій сапфір круг 3.8мм купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний поліхромний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір 4мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21718 Розмір каменя: 4.15*4.15*2.86мм Огранка: круг Колір: яскраво-жовтий Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір (пара) купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21505 Розмір каменя: 4.7*3.8*2.1мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: S1/2 Обробка: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4.7*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рожева Шпінель Махенге кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15583 Розмір каменів: 4мм Огранювання: кушон Чистота: VS Колір: Reddish Pink ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого синього кольору (дуже грає на Сонце) Код товару: Е21581 Розмір каменів: 3.95*3.95*2.7мм Огранювання: серце Колір: як на фот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний фіолетовий сапфір серце 4.5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний фіолетовий Сапфір в огранці серце, не переживайте, Ми Вам ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | серце |

Зелений не грітий сапфір 4*3мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17199 Розмір каменя: 4*3мм Огранка: овал Колір: зелений Чистота...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Желтый сапфир купить в Украине: цена, фото, каталог сапфиров Не знаете где купить редкий натуральный желтый Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить желтые сапфиры в Украине можно в интернет ...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синьо-фіолетовий натуральний поліхромний сапфір 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22154 Вага: 0.2Ct Розмір каменя: 3.4*3.4*2.4мм. Огранка: круг Колір: син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |









































